ümraniye depolama

Ümraniye Eşya Depolama

İstanbul depolama, Ümraniye merkezli olarak hizmetlerini sürdüren bir şirkettir. Bu semtte kurulması sebebiyle özellikle Ümraniye Eşya Depolama hizmetleri hakkında bilgiler sunarak sizleri konu hakkında aydınlatmak istedik. Ümraniye’ de oturuyor ve depolama hizmeti almak istiyorsanız İstanbul depolama şirketine başvurabilirsiniz. Peki neden bu şirketi öneriyoruz hemen anlatalım.

İstanbul Depolama Şirketi

Şirket 1990 yılında Ümraniye ilçesinde kurulmuştur. Bu semte fazlasıyla hakim olan depolama şirketi, hizmetlerinde daimi olarak memnuniyet sağlamaktan yanadır. Bilhassa titizliğe önem vererek müşterilerinin güvenini kazanma yoluna gitmiştir. Depolama alanları ise işin cabası. Kameralarla ve güvenlik elemanlarıyla korunan depolama tesisleri depolama hizmeti alacak olan kişileri ve kurumları fazlasıyla cezbetmektedir.

Ümraniye Eşya Depolama Hizmetleri

Ümraniye depolama hizmetlerini yaklaşık 30 yıl kadar sunan İstanbul depolama şirketinin bu konuda oldukça tecrübeli olduğunu söyleyebiliriz. Kısaca nasıl hizmet sunulduğunu sizlerle paylaşalım.

Randevu alıyorsunuz ve eşyalarınızın miktarını belirlemek için şirket tarafından ekspertiz elemanı gönderiliyor. Eksper size eşyalarınızın miktarını ve kat durumunu baz alarak makul bir fiyat sunar. Fiyatı kabul etmeniz durumunda randevunuz kaydedilir.

Randevu alınan saatte hizmet için şirket evinize ümraniye ev eşyası depolama ekibini gönderir. Bu ekip bir evin depolanması için gereken tüm işlemleri gerçekleştirir. Paketleme, de-montaj, taşıma ve depolama alanına götürüp yerleştirme.

ümraniye ev depolama

Ümraniye ev depolama ekibi ilk olarak eşyalarınızı mukavemetli ve toz geçirmeyen ambalaj malzemeleriyle paketler. Dolaplar mobilyacı ile de-monte edilir. Ardından uygun ambalajlama tekniğiyle paketlenir. Kırılacak eşyalar kağıtlarla sarılarak kolilere konur, üzerine gerekli notlar alınır. (dikkat mutfak kırılacakları gibi) En son lambalar tavandan sökülerek kolilenir. Daha sonra eşyalar kamyona yüklenerek depolama alanına götürülür. Dilerseniz sizler de gelerek depolama alanına eşyaların nasıl yerleştirildiğini görebilirsiniz.

Ümraniye Depolama Fiyatları

ümraniye eşya deposu

Ümraniye ev depolama fiyatları hakkında net bir bilgi vermek mümkün değildir. Fiyatlandırma yapılırken sadece eşya miktarı (hacim) ve kat durumu baz alınır. Bu sebeple eğer fiyat teklifi almak istiyorsanız kesinlikle istanbul depolama şirketinden ekspertiz hizmeti almalısınız. En uygun fiyat için özellikle bunu öneriyoruz.

Ümraniye eşya depolama kiraları aylık olarak alınmaktadır. İstenildiği takdirde depolama süresi arttırılabilir.

Ümraniye Eşya Deposu

Ümraniye eşya deposu parke ve fayans zeminli olup kameralarla korunmaktadır. Rutin olarak havalandırılmakta ayrıca belirli periyotlarla temizlenmektedir. Bütün İstanbul eşya depolama alanları yüksek giriş veya 1. katta olup rutubet riski bulunmamaktadır.

Şimdi depolama hizmeti almanın tam zamanı. İlk kez hizmet alıyorsanız %10 indirim sizleri bekliyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir