Tuzla eşya depolama deyince akla gelen taşıma şirketlerinden belki de ilki İstanbul Depolamadır. Uzun geçmişi ve profesyonelce sunduğu hizmetler bu bölgedeki diğer firmalara kıyasla bir adım önde olmasını sağlamıştır. Özellikle bahsetmek gerekirse depolarının güvenliği ve yapısı bu şirketin daha fazla tercih edilmesini sağlamıştır. İsteyen herkes depolama alanlarını görerek tercihini yapabilir. Böylelikle gönülleri rahat ve güvenli bir şekilde hizmet almış olurlar.

Tuzla Eşya Depolama Hizmeti

Tuzla ev eşyası depolama hizmetleri bu ilçede hizmet alacak olan kişiler ve kuruluşlar için özenle ve itina ile sunulmaktadır. Memnuniyete ve güvenilirliğe önem vererek hizmet verilmekte ayrıca müşterilerin özel istekleri doğrultusunda hizmetler şekillendirilmektedir. İstanbul depolama bu alanda ne kadar iddialı olduğunu sunduğu hizmetlerle her zaman kanıtlamıştır.

Bu yazının asıl amacı olan Tuzla ev depolama hizmeti hakkında bilgiler vereceğiz. Amacımız hizmet alacak olan insanların bu şirketi seçerken nasıl bir hizmetle karşı karşıya kalacaklarını anlatmaktır.

tuzla depolama

Tuzla eşya depolama hizmeti saat 8:00′ de başlayıp genelde öğleden sonra 3’e kadar sürmektedir. Eşyalar tamamen toz almayacak şekilde paketlenmektedir. Önce kalın patpatlarla sarılmakta ardından etrafına streç film çekilmektedir. Dolaplar marangoz tarafından sökülerek paketlenmekte ve vidaları üzerine yapıştırılmaktadır. Kırılacak cam, porselen, seramik vb. eşyalar kağıt ve gazeteyle sarılarak kolilere konulmaktadır. Tablolar ve diğer sanatsal ürünler aynı şekilde paketlenmektedir. Paketleme bittikten sonra eşyalar kamyona yüklenerek depolama alanlarına götürülür. Orada belirlenen alana düzgünce yerleştirilerek özenle muhafaza edilir.

Tuzla Eşya Deposu

Tuzla eşya depoları güçlü bir güvenlik ekipmanıyla 7/24 korunmaktadır. Rutin olarak depo içi temizlenmekte ve havalandırılmaktadır. Depolar yüksek zeminde bulundukları için rutubet gibi istenmeyen durumlar söz konusu dahi değildir. Hizmet almadan önce dileyenler depoları önceden görebilir ya da görsel talebinde bulunabilir.

Tuzla Ev Eşyası Depolama Fiyatları

tuzla ev depolama fiyatları

Tuzla eşya depolama fiyatları ev eşyaları için 300 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Eşyaların miktarı oda sayısı depoda kullanılacak hacmi etkilediği için fiyatlandırma yapılırken bu unsurlar göz önüne alınır. Sizler eğer net bir fiyat teklifi almak istiyorsanız hemen şirketle iletişim kurabilir ya da iletişim sayfasında bulunan teklif al formunu doldurarak en kısa sürede uygun fiyatlı hizmetin keyfini yaşayabilirsiniz.