sultanbeyli depolama

Sultanbeyli Eşya Depolama

Sultanbeyli İstanbul’un 336 bin civarında nüfusu ile orta seviyede kalabalık ilçelerindendir. Burada konut fiyatları ve kira bedelleri nispeten daha düşük olduğu için insanlar burayı tercih edebiliyor. Son yıllarda epey gelişme yaşanan bu semt belediyecilik ve kentsel dönüşüm faaliyetleriyle yavaş yavaş modernize edilmektedir. Çok fazla talep edilmese de bu semtte ikamet eden insanlar için Sultanbeyli Eşya Depolama hizmetleri hakkında bilgilendirme yapacağız. Genellikle İstanbul depolama şirketi tarafından 3 tür depolama hizmeti sunulmaktadır. Bunlar; sultanbeyli ev depolama, sultanbeyli ofis depolama ve sultanbeyli parça eşya depolamadır fakat burada sultanbeyli ev eşyası depolama hizmeti anlatılacaktır.

Sultanbeyli eşya depolama hizmeti hakkında bilgi vermeden önce İstanbul depolama şirketini biraz tanıtalım. İstanbul depolama 1990 yılından günümüze kadar mütemadiyen eşya depolama hizmetleri sunmaktadır. Geniş, ferah ve rutubetsiz depoları sayesinde bugüne kadar hiçbir problem yaşanmamıştır. %99’luk müşteri memnuniyeti oranıyla alanında en iyilerden biridir. Yaklaşık 5 veya 6 kişilik ekipleriyle depolama hizmetlerine çıkan İstanbul şirketi kendine has politikasıyla çalışmaktadır. Sultanbeyli ev depolama hizmetleri nasıl veriliyor ve nasıl bir strateji izleniyor hemen inceleyelim.

Sultanbeyli Eşya Depolama Hizmeti

Sultanbeyli depolama hizmeti almak üzere firmaya başvurdunuz ve anlaştınız. Bu varsayımdan yola çıkarak geriye kalan sürecin nasıl işlediği hususunda sizlere aşamalı halde bilgiler hazırladık. Sırasıyla sizleri ne şekilde bir hizmetin beklediğini aşağıda listeledik.

sultanbeyli eşya depolama için paketleme

İlk başta eşyalar sultanbeyli ev eşyası depolama çalışanları tarafından iyice paketlenir. Eşyalar üzerinde hiçbir şekilde açık bir alan bırakılmamaktadır.
Paketleme işleminde kırılacak eşyaların kağıtlarla sarılarak karton kolilere konması ve kıyafetlerin de ebat olarak daha büyük kolilere konması gibi ince detayları da vermiş olalım.
Bütün eşyalar paketleme işleminin akabinde kamyona yüklenerek depolama tesislerine götürülür. Burada istiflenerek anlaşmaya varılan süre boyunca korunur.

sultanbeyli ev depolama paketleme

Sultanbeyli Depolama Ücretleri

Sultanbeyli depolama fiyatları eşyaların çokluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Bunun yanında verilecek olan hizmetin zorluğu da fiyatı değiştirebilmektedir. Kabataslak olarak sunulacak olan fiyatlar aşağıdaki gibidir.
1+0 eşya 200 tl
1+1 eşya 300 tl
2+1 eşya 400 tl
3+1 eşya 550 tl
Bu fiyatlar kabataslak fiyatlardır. Gerçek fiyatlar için İstanbul depolama ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir