suadiye depolama

Suadiye Eşya Depolama

Sizlere bu yazıda İstanbul Depolama şirketinin sunduğu Suadiye eşya depolama hizmeti hakkında geniş bilgiler sunulacaktır. Semtten çok fazla depolama talebi gelince bu yazıyı yazmaya karar verdik. Burada hizmet detayına inilerek insanların en çok merak ettiği sorulara yanıt vereceğiz. Ayrıca depolama ücretleri hususunda kısa bilgilendirme de yapılacaktır.

İstanbul Depolama

Şirket orta büyüklükte olup yaklaşık 30 yıldan fazla süredir taşıma ve depolama hizmetleri sunmaktadır. Hızla gelişen teknoloji elbette bu sektörü de etkiliyor. Özellikle güvenlik ve malzeme alanında yapılan geliştirmelere ayak uydurmak İstanbul depolama şirketinin öncelikleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Müşterilerinin memnuniyeti adına yapabileceklerinin en iyisini yapmaya çalışan şirket çalışanları müşteri kazanma bilincine fazlasıyla sahiptir. Kurum hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyerek bu alanda ne kadar iddialı olduğunu kanıtlamıştır.

Suadiye Eşya Depolama Hizmet Ayrıntıları

Suadiye eşya depolama hizmeti hakkında detaylı bilgi verileceğini yazının başında paylaşmıştık. Şimdi sırasıyla nasıl bir hizmet veriliyor anlatalım.

Suadiye ev eşyası depolama hizmeti almak için piyasada biraz gezindiniz, firmaları dinlediniz, vaatlere kulak verdiniz ve en sonunda İstanbul Depolama ile çalışmakta karar kıldınız. Suadiye ev depolama hizmeti için randevunuzu aldıktan sonra depolama gününe kadarki bekleyişiniz de bitti. Sıra geldi hizmete.

Size hizmet verecek olan ekip genellikle 5 kişiden oluşur. Bu ekip ilk olarak eşyalarınız için temin edilen paketleme malzemeleriyle eşyalarınızın tamamını ambalajlar. Kırılacaklar özel olarak beyaz kağıtlarla ve gazetelerle sarılarak karton kutulara konur. Üzerine de not alınır. (Mutfak kırılacakları!) Dolaplar mobilyacı vasıtasıyla de-monte edilerek uygun yöntemlerle paketlenir. Çalışanlar lambaları ve diğer aydınlatma cihazlarını da karton kolilere koyarak ilk aşama olan toplama ve paketleme işlemini tamamlamış olur.

suadiye ev eşyası depolama

Paketlenen eşyalar sırasıyla kamyona yüklenerek suadiye eşya depolama alanlarına götürülür. Burada düzgünce istiflenir ve depolama süresi boyunca en üst düzey güvenlik önlemleriyle tertemiz bir şekilde muhafaza edilir.

Suadiye Eşya Deposu

İstanbul depolama şirketini başarılı kılan en önemli unsur eşya depolama merkezleridir. Bu depolar günün her anı kameralarla ve güvenlik elemanlarıyla korunmaktadır. Rutin temizlik ve havalandırma işlemleri aksamaksızın yapılmakta ve eşyaların en iyi şekilde muhafaza edilmesi için gereken her türlü önlem alınmaktadır. Kısaca suadiye eşya deposu ev depolamak için oldukça ideal ve korunaklıdır.

Suadiye Depolama Fiyatları

Suadiye eşya depolama fiyatları hakkında bilgi vereceğimizi en başta belirtmiştik. İnsanlar alacağı hizmetin fiyatını elbetteki çok merak ediyorlar. Biz de bu merakı giderebilmek adına yaklaşık fiyatları sizlerle paylaştık. Suadiye parça eşya depolama fiyatları 100 TL’den başlamaktadır. 1+1 350 TL, 2+1 450 TL ve 3+1 ise 550 TL’dir. Elbette buradaki fiyatlar tahminidir. En uygun fiyat teklifini alabilmek için iletişim sayfasında bulunan teklif al formunu doldurabilirsiniz.

Son olarak suadiye ofis depolama hizmeti hakkında bilgi almak için müşteri temsilcisiyle dilediğiniz saatte görüşebileceğinizi belirterek bu yazıyı sonlandırmak istedik. Umarız ki en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarla alırsınız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir