şile depolama

Şile Eşya Depolama

Şile İstanbul’un müstakil şehridir. Yaklaşık olarak 40 binlik nüfusuyla en seyrek nüfusa sahip ilçelerin başında yer alır. İnsanlar genellikle bu semti yazlık olarak kullanmaktadır. Bugün burada sizlerle Şile Eşya Depolama hizmeti hakkında kısa kısa bilgiler vereceğiz. Şile’de oturuyor ve depolama hizmeti almak istiyorsanız nasıl yol izlemeniz gerektiğini ve nasıl bir hizmetle karşılaşacağınızı nizami bir biçimde aktaracağız.

Şile eşya depolama hizmeti İstanbul depolama şirketi tarafından nadiren de olsa sunulan hizmetlerdendir. Nüfusun bu semtte az olması bu bölgeden gelen talebin de nispeten az olmasını sağlıyor. İstanbul eşya depolama şirketi uzun süredir bu semte hizmet vermektedir. Hizmetlerinde müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmakta aynı zamanda da ileriye dönük olarak daha fazla müşteri elde edebilmek için tüm imkanlarını kullanmaktadır. Tavsiye üzerine hizmetler veren şirket hiçbir reklam stratejisi kullanmadan sektördeki en başarılı işletmeler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Şile Eşya Depolama İçin İstanbul Depolama Şirketi Doğru Tercih Mi?

Bu soruya içtenlikle cevap vermek gerekirse EVET. İstanbul eşya depolama şirketi belki de tercih eebileceğiniz en ideal işletmelerden biridir. Gerek müşterilerine verdiği güvenle gerek sunduğu hizmetle bu alanda oldukça iddialı olduğunu göstermektedir. Eşyaların paketlenmesi için kullandığı ambalajlama malzemelerinden eşyaların saklandığı depolara kadar gerçekten muazzam bir ekipmana sahiptir. Özellikle depolarının güvenlik seviyesi insanların bu şirketi seçmesinde en etkili unsurdur. İçeriye ve dışarıya konumlandırdığı kameralarla depolar her an gözetilmekte ayrıca güvenlik ekibi vasıtasıyla korunmaktadır.

Şile Ev Depolama Hizmeti

Şile depolama hizmetleri şile ev depolama, şile ofis depolama ve şile parça eşya depolama olmak üzere 3’e ayrılır. 3 hizmetin de sunulma şekli kısmen aynıdır. Biz burada Şile ev eşyası depolama hizmetini anlatacağız. Diğer 2 hizmet te genel itibariyle aynıdır.

Şile eşya depolama şirketi ile irtibata geçtikten sonra size ekspertiz için gün verilir. Eksper belirlenen günde evinize gelir ve eşyalarınıza bakar. Eşya durumuna göre size net bir fiyat çıkarır.

Fiyatlandırma genel tibariyle eşyaların depoda kaplayacağı alanın büyüklüğüne göre belirlenir. Siz sunulan fiyatı kabul ettiğiniz takdirde randevu verilir. Randevu günü çalışma ekibi evinize gelir ve eşyaları depolamaya uygun hale getirir.

şile ev eşyası depolama

Eşyalar kalın paketleme malzemesiyle sarılır. Kırılacak eşyalar, kitaplar ve diğer ufak tefekler sarılarak kartonlara konur. Kıyafetler de keza aynı şekilde…

Bütün eşyaların paketlenme işlemi bittikten sonra kamyona yüklenir. Kamyona yüklenen eşyalar depolama merkezine götürülerek güzelce istiflenir.

Şile Eşya Depolama Alanları

Şile eşya depoları 7/24 kameralarla gözetlenmekte ve güvenlik ekibiyle korunmaktadır. Depolama alanları ev ve ofis eşyaları için özel olarak döşenmiştir. Temizlik ve havalandırma işlemleri ise rutin olarak güvenlik ekipleri gözetiminde yapılmaktadır.

Şile Depolama Fiyatları

Şile İstanbul’un diğer ilçelerine biraz uzak olması sebebiyle yakıt masrafı doğurmaktadır. Bunun haricinde depolanacak olan eşyaların miktarı hizmetin fiyatını belirlemektedir. 100 TL ile 1200 tl arasında değişen depolama ücretleri aylık olarak havale ile tahsil edilmektedir. Toplu ödemelerde ise kolaylık sağlanmaktadır.

Şile eşya depolama hizmeti hakkında vereceğimiz genel bilgiler bunlardır. Herhangi bir sorunuz için lütfen müşteri temsilcisiyle irtibata geçin. Müşteri temsilcileri 7/24 sizlerin soracağı sorular için hazır beklemektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir