sancaktepe depolama

Sancaktepe Eşya Depolama

Sancaktepe eşya depolama günümüzde belki de en fazla rağbet gören hizmetler arasına girdi bile. İnsanlar fazla eşyalarından kurtulmanın yollarını ararken karşılarına eşya depolama hizmeti çıktı. Uzun süredir (en azından İstanbul eşya depolama için öyle) verilen depolama hizmetleri ile insanlar atmak veya satmak istemedikleri eşyalarını firmalar aracılığıyla saklama imkanı buluyor. Depolamanın bir diğer popüler nedeni ise bazı insanlar seyahate çıktıklarında yüksek konut kirası bedellerini ödemekten ziyade daha makul olan depolama kirasını ödemeyi tercih ediyor. Bu noktada sizlere İstanbul depolama gibi büyük şirketlerin nasıl hizmet sunduğu hususunda bilgiler sunmaya karar verdik. Şimdiden faydalı olması dileğiyle…

Sancaktepe Eşya Depolama Hizmeti

Sancaktepe ev depolama hizmeti almak isteyen insanlar İstanbul içinde genellikle İstanbul depolama şirketini tercih ediyor. Şimdi sizlere neden bu şirketin bu kadar popüler olduğundan bahsedeceğiz.

Öncelikle şirketin envanterinden bahsetmek gerekirse kaliteli bir ekipmana sahip aynı zamanda güvenli depolama tesislerinde hizmet sunuyor. Özellikle depolama tesisleri insanların güven duymalarını ve gönül rahatlığıyla hizmet almalarını sağlıyor. Depolama gibi güvenilirliğin daima ön planda tutulması gereken hizmetlerde güven ortamının sağlanması en temel kaidelerdendir.

İkinci olarak ta şirketin profesyonel ekibinden bahsedelim. Bu ekip yaklaşık 30 yıldır dinamik bir şekilde hizmet vermekte ayrıca belirli periyotlarla eleman değişikliği yapılmaktadır. Ekip içerisinde bir evin taşınması için gereken her türlü işi yapan elemanlar mevcuttur. Elektrkçisinden tesisatçısına, mobilyacısından taşıyıcısına farklı meslek gruplarından çalışanlar var ve hepsi de sertifikalıdır. Hizmet alan insanların elemanların çalışma şekline ve iletişim becerilerine çok dikkat etmektedir. İstanbul depolama şirketi de bunu bildiğinden ötürü çalışanlarını bu yönde eğitmektedir.

sancaktepe ev eşyası depolama

Sancaktepe Ev Depolama

Sancaktepe ev eşyası depolama hizmeti ayrıntılarına yazının bu bölümünde giriyoruz. Sizin hizmet talep etmenizden hizmetin sonlanmasına kadar geçen süreyi detaylıca anlatacağız.
Siz İstanbul depolama ofisine gelerek hizmet almak istediğinizi söylediğinizde ofis çalışanı sizin evinize eksper yönlendirir. Eksper eşyalarınızı kontrol eder ve belirli ölçütlere göre fiyatlandırma yapar. Fiyatı kabul etmeniz durumunda ise size en yakın tarihe randevu oluşturur.
Randevu tarihi ve saati geldiğinde sancaktepe depolama ekibi evinize gelir ve eşyalarınızı tamamen paketler. Paketlemede eşyaların toz alması, hasar görmesi gibi durumlar göz önüne alınarak farklı ambalajlama teknikleri uygulanır. Tabak, bardak, tencere gibi kırılgan mutfak eşyaları sarılarak kolilere konur. Üzerine de nereden alındıysa malzeme not edilir. Kaba eşyalar patpatlarla ve streçlerle sarılır. Mobilyalar sökülerek aynı şekilde paketlenir. Kıyafetler büyük kolilere konur. Kısaca bütün eşyalar uygun ambalajlama tekniğiyle paketlenir.
Paketleme biter bitmez eşyalar kamyona taşınır. Ardından sancaktepe eşya deposuna götürülür. Burada belirlenen alana düzgünce istiflenerek konur. Depolama süresince özenle muhafaza edilir.

Sancaktepe ev depolama hizmeti genel olarak bu şekildeydi. Böyle bir hizmetten memnun kalacağınızı düşünüyorsanız hemen arayarak %10′ luk indirimi de yakalayabilirsiniz.

Sancaktepe Eşya Depolama Fiyatları

Sancaktepe ev depolama fiyatları ile ilgili sizlere net bilgiler sunmak isterdik. Fakat sürekli değişen ekonomik şartlar buna yeterince engel olmaktadır. Yakın zamanda sunulan hizmetler için verilen fiyatlar genellikle şu şekildedir;
1+0 Ev Eşyası —> 250 TL
1+1 Ev Eşyası —> 350 TL
2+1 Ev Eşyası —> 450 TL
3+1 Ev Eşyası —> 550 TL

Daha farklı eşyalar için depolama ücretlerini öğrenmek istiyorsanız hemen şirketle görüşebilir ve aklınıza takılan sorularınız varsa sorabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir