pendik ev eşyası depolama

Pendik Eşya Depolama

Pendik eşya depolama hizmetleri ile alakalı olarak sizleri bilgilendirmek, eşya depolama işleminin nasıl icra edildiğini anlatmak amacıyla bu yazıyı kaleme aldık. İlk olarak eşya depolama hizmeti nedir hemen açıklayarak asıl konumuza giriş yapalım.

Eşya depolama: Eşyaların bulunduğu yerden ambalajlanarak alınıp nakliye aracı ile depolama alanlarına götürülerek depolama süresince muhafaza edilmesine verilen addır.

Pendik Eşya Depolama Hizmeti

Pendik depolama hizmeti İstanbul Depolama tarafından GÜVENİLİRLİKLE ve büyük bir özenle verilmektedir. Randevunuzu aldıktan sonra hizmet alacağınız tarihte şirket ekibi eşyaların bulunduğu konuma gelerek hizmete başlar. Eşyalar depolamaya özel paketleme ekipmanlarıyla ambalajlanır. Büyük mobilyalarınız de-monte edilerek uygun ambalajlama tekniğiyle paketlenir. Kırılacak eşyalarınız ve diğer kırılgan malzemeler tek kullanımlık beyaz kağıtlarla sarılır ve kolilere yerleştirilir. Kolilerin üzerine içindeki malzemeler nereden alındıysa kalemle not edilir. Teknolojik cihazlar ve avizeler de keza aynı şekilde ambalajlanarak kolilere konur.

pendik eşya depolama paketleme

Paketleme yapıldıktan sonra eşyalar kamyona yüklenerek depoya taşınır. Daha önce size özel ayrılmış bölüme yerleştirilerek depolama bitiş tarihine kadar muhafaza edilir. Pendik ev eşyası depolama hizmeti genel olarak bu şekilde verilmektedir. Pendik ofis depolama ve Pendik parça eşya depolama hizmetleri de keza bu şekilde sunuluyor.

Pendik Eşya Deposu

Pendik depolama hizmeti almanızdaki en büyük etmen İstanbul eşya depolama alanlarıdır. İstanbul depolama tesisleri üst seviye güvenlik ekipmanlarıyla korunmaktadır. Depo dışında ve iç kısmında bulunan kameralar bütün gün kayıt yaparak herhangi bir problem çıkmasını imkânsız hale getiriyor. Ayrıca güvenlik ekibi sayesinde depoya giren ve çıkanların ziyaretçi kaydı alınıyor.

Pendik Eşya Depolama Fiyatları

Şimdiye kadar Pendik ev depolama hakkında bilgiler sunduk. Verilen hizmetten ziyade insanların fiyat konusunda daha titiz davrandıklarını söylemek gerekir. Bu nedenle Pendik depolama fiyatlarının nelere göre değiştiği konusuna birazcık değinelim. Tahmin edeceğiniz gibi sizin için depoda ne kadar yer ayrılırsa verilecek olan fiyat o derecede artacaktır. Yani eşya miktarı birincil etmendir. Daha sonra iş yükünü arttırması nedeniyle kat durumu önem kazanmaktadır. Eşyaların alınacağı evin bulunduğu kat ne kadar yüksekse fiyat o oranda artacaktır. (Binada yük asansörü bulunmasın durumunda kat oranları göz önüne alınmamaktadır.)

Pendik eşya depolama fiyatları parça depolama için 90 TL’den başlamaktadır. Ev eşyaları içinse 250 TL ile 1250 TL arasında değişebilmektedir. Pendik kiralık depoları için iletişim sekmesinde bulunan teklifi formu vasıtasıyla fiyat alabilirsiniz. Bugün Pendik depolama hizmeti hakkında bilgiler sunmaya çalıştık. Umarız ki faydalı olmuşuzdur.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir