Ofis Depolama, iş yerlerinde yer alan eşyaların paketlenip depolama alanlarında saklanması hizmetidir. Herhangi bir sebeple eşyalarını depolamak isteyen iş sahipleri bir taşımacılık firması ile anlaşarak bu hizmetten yararlanır. İş yerinde bulunan kâğıt, kalem ve dosyalar; masa, kitaplık ve dolaplar ambalajlama malzemeleri ile paketlenir. Sistemli ve korunaklı depolama alanlarında eşyalar muhafaza edilir.

ofis eşyası depolama

Ofis eşyası depolama hizmetlerinde kullanılan depolama alanlarının geniş ve ferah olması son derece önemlidir. Ayrıca bu alanların temizliği hijyen açısından da büyük önem taşır. Eşyaların depolanacağı yerlerde bir bekçi bulunması müşteriye de güven verir. Verilen bu hizmet sistemli ve profesyonel bir çalışmayı gerekli kılar. Bu amaçla, İstanbul Ofis Depolama firmamız sizlere tüm bu olanakları uygun fiyatlarda sunar. Otuz yıllık geçmişimiz ve tecrübeli çalışma ekibimiz ile sizlere kusursuz bir şekilde hizmetler vermekteyiz. Toz geçirmez paketleme malzemelerimiz ve geniş araç filomuz ile her türlü ofis eşyasına uygun bir çalışma yürütmekteyiz.

İş yerinizde bulunan eşyalara uygun ambalajlama malzemelerimiz mevcuttur. Kâğıttan kaleme, dosyalardan klasörlere ve masalardan dolap takımlarına her eşyaya uygun malzeme bulunmaktadır. Koli, streç, mobilya bantları ve kalın pıtpıtlı ambalajlama malzemeleri ile eşyalarınız herhangi bir zarar görmeden taşınmaktadır.

Ofis depolama alanlarımız son derece geniş bir hacme sahiptir. Hijyen kurallarına dikkat edilerek her gün temizlenmektedir. Depolanan eşyaların güvenliğinden sorumlu bir bekçi bulundurmaktayız. Bu sayede eşyalarınız güvenle muhafaza edilmektedir. Günün belli saatlerinde havalandırılmalar yapılmaktadır.

istanbul ofis depolama

Ofis depolama sistemlerimiz içerisinde kişiye özel oda depolar ve parça eşyalar için mini depolarda mevcuttur. Kişiye özel depolarımızda anahtar teslimi yapılmaktadır. Birkaç parçalık koli, mobilya ve diğer eşyalar içinse daha uygun olan mini depoları kullanıma açmaktayız. Depolama sistemlerimiz her eşyaya uygun ebatlarda bulundurduğu odalarıyla her ihtiyaca cevap vermektedir. Kamera takip sistemleri gibi teknolojik donanımla ve konforlu depolarımızla siz müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Depolama Hizmeti Kapsamındaki Ofis Eşyaları

Kâğıtlar ve KalemlerMasa Takımları
Dosyalar ve KlasörlerDolap Takımları
KitaplıklarSandalyeler
Bilgisayar EkipmanlarıYazıcı

Ofis Dolaplarının Taşınması ve Depolanması

Dolap ve masa gibi mobilyalar ofis malzemeleri içerisinde depolanan en önemli eşyalardır. Bu nedenle bunların taşınması ve depolanması da titiz bir şekilde yapılmalıdır. Bu eşyaların daha düzgün bir şekilde paketlenmesi için de monte işlemlerinin yapılması gerekir. De monte işlemleri de marangozcumuz tarafından yapılmaktadır. Eşyaların gerekli tüm sökme ve takma işlemleri yapıldıktan sonra ambalajlama malzemeleri ile özenle paketlenmektedir.

Ofis Depolama Fiyatları

Ofis depolama fiyatları genel olarak 200 ila 500 lira arasında bir değişim göstermektedir. Fiyatlardaki değişim eşyanın depoda kalacağı süreye göre değişim göstermektedir. Günlük, aylık ve yıllık fiyatlandırmalar bulunmaktadır. Üç ay ve üzeri depolama hizmetlerinde ilk ayın ücreti müşterilerimizden alınmamaktadır. Ayrıca her yıl yaz ve kış dönemlerinde fırsatları yakalayarak indirimli depolama hizmetlerinde yararlanabilirsiniz. Polis ve öğretmen gibi devlet memurlarına özel %15 indirimimizde mevcuttur. Ofis depolama fiyatlarına etki eden diğer bir etkende eşyanın miktarıdır. Eşyanın miktarı ofis eşyanızın depolanacağı alanın büyüklüğünü de arttırmaktadır. Depolama alanının hacmi arttıkça da fiyatlar yükselmektedir. Ayrıca eşyalarınızı alınacağı yerdeki kat durumu ve yerin depolama alanına uzaklığı fiyatları az da olsa etkilemektedir.

Ofis depolama hizmetlerinde belirtmemiz gereken diğer bir noktada eşyanın depolanma fiyatı ve taşınması fiyatı ayrı ayrı belirlenmektedir. Hem eşyanın depoda kalma süresi hem de eşyanın taşınması olarak müşteriden iki ayrı ücret alınır. Eşyanın tekrar depodan alınmasında da ayrıca bir bakliye ücreti alınır.

Ofis Depolama Firmaları

Ofis depolama firmaları içerisinde kaliteli hizmetimiz ve profesyonel çalışma sistemimiz ile fark yaratmaktayız. İstanbul Eşya Depolama olarak 1990 yılından bugüne sürekli bir değişim ve gelişim içerisindeyiz. Son derece modern ve konforlu depolama alanlarımız, farklı ebatlardaki araçlarımız ve kaliteli ambalajlama malzemelerimiz ile sizlere titiz hizmetler vermekteyiz. Çalışma ekibimizde son derece profesyonel işçiler yer almaktadır. Tecrübesiz ve yabancı herhangi bir kimseyi çalıştırmamaktayız. Depolama firmaları arasında bu durum çok yaygındır. Genelde işi almak amacıyla çok ucuz fiyatlarla piyasaya çıkmaktadır. Fiyatları standarttın altına çekip işçi kalitesini düşürmektedirler. Bu durum verilen hizmetin kalitesine zarar vermektedir. Hâl böyle olunca müşteriler mağdur olmaktadır. Bu tür firmaların tuzağına düşmemek çok önemlidir.

Depolama Hizmetlerimiz

İstanbul Depolama şirketimiz sadece ofis eşyası depolama hizmeti vermekle kalmayıp birçok farklı alanda hizmet vermektedir. Bu hizmetler arasında;

  • Ev Eşyası Depolama
  • Parça Eşya Depolama
  • Özel Eşya Depolama
  • Kurumsal Eşya Depolama
  • Asansörlü Eşya Depolama

Profesyonel taşımacılık ve depolama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız ana sitemiz olan Ömeroğlu Nakliyat ve Depolama web sitesini ziyaret edebilirsiniz.