maltepe eşya depolama hizmetleri

MALTEPE Eşya Depolama

Maltepe eşya depolama hizmeti fazla eşyalarınızın veya kullanılmayan birkaç eşyanızın ya da evinizin tamamının muhafaza edilmesi verilen addır. Bu hizmet sektörün en tecrübeli firmalarından olan İstanbul depolama tarafından sunulmaktadır. İstanbul depolama bu hizmeti 5 kişilik profesyonel ekibiyle yaklaşık 8 saat içerisinde (ortalama) icra etmektedir. Eşyalarınız bulunduğu adreste paketlenir ve ardından evvelden sizler için ayrılan depolama alanına götürülerek depolanır.

Maltepe Eşya Depolama Hizmetleri

İstanbul depolama özellikle Maltepe ev eşyası depolama hizmetlerini büyük bir özenle ve güvenilirlikle yerine getirmektedir. İlk olarak randevunuzu oluşturduktan sonra size depolama tarihi verilir. Bu tarih geldiğinde ise sırasıyla;

maltepe ev eşyası depolama
  1. Eşyalar iyice paketlenir.
  2. Toz geçirmesin diye streç filmle sarılır.
  3. Gardolaplar ve diğer kaba mobilyalar sökülerek paketlenir.
  4. Kırılacak ufak tefek eşyalar kolilenir.
  5. Kıyafetler ve kitaplar da kolilenir.
  6. Bütün eşyalar araca yüklenerek depolama merkez,ne getirilir.
  7. Burada önceden ayrılan alana düzgünce yerleştirilerek anlaşılan süre boyunca muhafaza edilir.

Maltepe ev depolama hizmetleri genel itibariyle bu şekilde sunulmaktadır. Konu ile ilgili olarak daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak veya fiyat teklifi almak için istanbuldepolama.com adresindeki iletişim sekmesine girerek şirketle iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe Eşya Depolama Fiyatları

Maltepe depolama fiyatları hakkında bilgi vermek elbette kaçınılmazdır. Birçok kişi daha doğrusu hizmet almak isteyenler aylık olarak depo kirası ödeyeceğinden ötürü ücretleri merak etmektedir. İstanbul eşya depolama şirketi tarafından en uygun fiyatlar maltepe eşya depolama bölgesindeki müşterilere sunulmaktadır. Depolama alanlarının bu ilçede olması fiyatları aşağıya çekmektedir.

Aylık olarak ev eşyası depolama hizmetleri için (1+1) 300 tl, (2+1) 400 tl, ve (3+1) 600 tl gibi fiyatlar sunulmaktadır. Elbette eşya miktarına göre değişkenlik gösterebilen fiyatlar talep edilen hizmetin detaylarına göre de değişebilmektedir.

Maltepe Eşya Deposu

Maltepe eşya depolama alanları geniş, ferah, rutubetsiz ve parke zeminlidir. Yani her türlü eşya depolama (ofis depolama, ev depolama vs.) için idealdir. Özellikle Maltepe ofis depolama hizmeti almak isteyen insanlar için oldukça idealdir. Güvenlik açısından bu depolar tercih edilmeli ve eğer içiniz rahat, eşyalarıma ne oldu diye düşünmek istemiyorsanız Maltepe depolama firması ile çalışabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir