Küçükyalı eşya depolama şubemiz 1990 yılından itibaren Maltepe bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul’un birçok yerinden gelen eşyaları Küçükyalı’daki depolarımızda muhafaza etmekteyiz. İster ev ister ofis eşyası olsun dilediğiniz kadar eşyalarınızı depolarımızda tutabilirsiniz. Depolarımız her türlü hacim ve ağırlıktaki eşyaları alacak kapasitededir. Gerek yükseklik gerekse genişlik olsun oldukça büyük ve ferahtır.  Depolarımız son derece korunaklı ve temizdir. Fiyatlarımız eşyaların çokluğuna göre aylık olarak belirlenmektedir.

Küçükyalı eşya depolama hizmetimiz baştan sona planlı bir süreçtir. İlk adım olan anlaşma aşamasında firma tarafından bir bilirkişi gönderilerek eşyaların görülmesi sağlanır. Ne kadar melzeme ve personel gerektiği, taşıma aracının büyüklüğü, (kamyon, kamyonet vs.) eşyanın depolanması için gerekli olan alanı belirlenir. Taşınma esnasında ise gerekli de monte işlemleri yapılır ve tüm eşyalar paketlenir. Son adımda tüm eşyalar araca yüklenip depolama alanına götürülür ve istif edilir.

Küçükyalı kiralık depo hizmeti veren firmalar arasında bölgenin en çok tavsiye edilen firmasıyız. Bu başarı müşterilere sunulan kaliteli hizmetin bir sonucu. Çok tecrübeli bir çalışma ekibimiz var. Depolama ekibimiz marangozcu, paketlemeci ve taşımacı personellerden oluşmaktadır. Bu personellere ek her depomuzda güvenlik ve temizlik personeli yer almaktadır. Herhangi bir mağduriyete yol açmayacak şekilde hizmet sunmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz bizi tercih ve tavsiye etmektedir.

Küçükyalı depolama hizmetlerimizde birinci kalitede malzeme ekipmanları kullanmaktayız. Eşyalar paketlenirken temiz bir şekilde sarılmalı ve açık bir yer kalmamalı. Patpat ambalajı ile eşyalar her türlü darbeye karşı etkili bir şekilde korunmaktadır. Kitap ve kırılacak porselen takımları için dayanıklı karton koliler kullanılmalı. Kolilere düzgün bir şekilde yerleştirilmeli. Eşyalar depo alanına yerleştirilirken diğer depo eşyaları ile karışmamalı. Eşyaların karışması veya kaybolması gibi durumların yaşanmaması için önlemler alınmalıdır.

Özellikle bu salgın döneminde eldiven ve maske kullanımına özen gösteriyoruz. Eşyaların taşınmasından depolanmasına kadar geçen sürede hijyen çok önemlidir. Ayrıca depoların temiz olması da bir o kadar önemli. Küçükyalı eşya depolama olarak tüm bileşenlerimizle siz müşterilerimize titiz bir hizmet sunmak için gereken tüm önlemleri alıyoruz. Siz de bu özel hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız web sitemizin İstanbul Eşya Depolama ana sayfasına göz atabilirsiniz.

Küçükyalı Kiralık Depo

Küçükyalı kiralık depo şubemiz Atatürk Caddesi üzerinde yer almaktadır. Oldukça güvenilir bir yerde bulunmaktadır. Depomuz müşterilerimize özel odalardan oluşmaktadır. Her odanın havalandırması vardır. Odalar son derece geniş bir yapıdadır. Ferah ve temizdir. Her türlü eşyanın depolanmasına yetecek kapasitelidir. Ev eşyası veya ofis eşyası fark etmeksizin depolama hizmeti alabilirsiniz. Büyük kapasitedeki eşyaların depolanması için de mega depolarımız bulunmaktadır. Bu depolarımız büyük fabrika, ofis ve kurumlar için daha uygundur. Sadece bir veya birkaç parça eşyasını depolayacaklar için de mini depolarımız mevcuttur. Bir koli, bisiklet veya özel herhangi bir eşyayı bu depolarda saklıyoruz. Depolarımızın temizliği haftada iki kez yapılmaktadır. Depo güvenlik görevlisi olarak bir bekçi bulundurmaktayız. Ayrıca depolarımıza kamera cihazları yerleştirerek güvenliği en üst düzeye çıkarmış bulunmaktayız.

Küçükyalı kiralık depoları arasında en çok tavsiye gösterilen firmaların başında geliyoruz. Verdiğimiz hizmetlerde müşterilerimizi memnun etmek temel amacımız. Kiralık depolarımıza istediğiniz il veya ilçeden eşyalarınızı getirip depolayabilirsiniz. Şehir dışına çıkacaklar, tayini çıkanlar veya kira bulmakta zorlanan kimseler için gerek fiyat gerekse güven açısından en doğru adres Küçükyalı eşya depolamadır.

Küçükyalı kiralık eşya deposu dışında şehirler arası taşıma, ev taşıma ve asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Profesyonel nakliye personellerimiz ve kaliteli paketleme malzemelerimiz ile titiz bir çalışma yürütmekteyiz. Taşınma sürecini bir plan dahilinde yürütülmektedir. Taşınma öncesi, sırası ve sonrası olmak üzere bu üç aşamadan oluşmaktadır. Tüm bu süreç özenle yerine getirilmektedir.

Küçükyalı Eşya Depolama Fiyatları

Küçükyalı depo fiyatları müşterilerin en çok üzerinde durduğu konudur. Bize göre ise verilen hizmet her şeyden önemlidir. Depocular arasında fiyat bakımından büyük farklılıklar var. Bu farkların oluşmasındaki en önemli faktör eşyalarınızın depolanacağı yerlerle ilgilidir. Bazı firmalar eşyaları binaların bodrum katlarında tutarak işi ucuza getirmeyi hedefliyorlar. Zamanla eşyalar depoda nem almaya ve dolayısıyla çürümeye başlıyor. Bu sebeple eşyalarınızı depolayacak firmayı seçerken bu noktalara dikkat edin.

Küçükyalı depo fiyatlarının belirlenmesinde belli başlı kriterler vardır. Bunlar arasında en önemlileri kullanılan ambalaj malzemesi ve depolanacak eşyanın miktarı. Şimdi bunlara açıklık getirelim.

Ambalajlama

Depolama hizmetlerinde en önemli konulardan biri eşyaların paketlenme şeklidir. Kullanılan malzeme çok önemlidir. Malzemenin eski veya yeni olması, kaliteli veya kalitesiz olması verilen hizmeti etkilemektedir. Eşyaların tozlanmaması ve zarar görmemesi için dayanıklı malzemelerle açık bir yer kalmayacak şekilde sıkıca sarılmalıdır.

Eşyanın Miktarı

Depolama için ayrılacak alanın büyüklüğü arttıkça fiyatta artar. Depolanacak eşyalar eğer ev eşyası ise oda sayısına göre fiyat belirlenir. Küçükyalı ev depolama hizmetlerinde aylık fiyatlar şu şekildedir:

Küçükyalı Eşya Depolama – Sık Sorulanlar

Küçükyalı depo fiyatlarınız ne kadar?

Küçükyalı depo fiyatlarımız aylık olarak belirlenmektedir. Ev eşyalarında oda sayıları dikkate alınmaktadır. Oda sayısı arttıkça fiyat artmaktadır. Örneğin 1+1 ev eşyası için fiyat 350 olurken 2+1 ev eşyası için fiyat 500 olarak belirlenmiştir.

Eşyaların paketleme ve montaj işlemleri yapılmakta mıdır?

Tüm eşyalar paketlenerek taşınmaktadır. Dolap, beyaz eşya ve avizelerin tüm sökme takma işlemleri yapılmaktadır?

Covid-19 önlemlerinizi nasıl alıyorsunuz?

Çalışanlarımız ilk iki aşısını olmuştur. Ayrıca hizmetlerimizde eldiven ve maske kullanımına özen gösteriyoruz.

Ne tür eşyalar depoluyorsunuz?

Genellikle ev eşyası olmak üzere ofis, villa, fabrika ve banka depolama hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat hizmeti veriyor musunuz?

Evden eve taşımacılık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Ömeroğlu Nakliyat web sitesini ziyaret edebilirsiniz.