kozyatağı ev eşyası depolama

Kozyatağı Eşya Depolama

Kozyatağı eşya depolama hizmeti hakkında sizlere bilgi vermek, eşya depolama sürecinin nasıl gerçekleştiğini anlatmak amacıyla bu yazıyı kaleme aldık. Öncelikle eşya depolama hizmeti nedir açıklayarak konumuza giriş yapalım.

Eşya depolama: Eşyaların bulunduğu yerden paketlenerek alınıp kamyon veya kamyonet aracılığıyla depolama tesislerine götürülerek depolama süresince muhafaza edilmesine denir.

Kozyatağı Eşya Depolama Hizmeti

Kozyatağı depolama hizmeti İstanbul Depolama şirketi tarafından GÜVENLE ve Titizlikle sunulmaktadır. Siz randevunuzu aldıktan sonra depolama tarihinde şirket ekibi eşyaların bulunduğu adrese gelerek hizmete başlar. Bütün eşyalar depolamaya özel ambalajlama ekipmanlarıyla paketlenir. Dolaplarınız de-monte hale getirilerek uygun ambalajlama tekniğiyle paketlenir. Kırılacak eşyalarınız, yemek takımlarınız ve diğer kırılgan malzemeler önce tek kullanımlık beyaz kağıtlarla sarılır ve kolilere konur. Kolilerin üzerine içindeki malzemeler nereden alındıysa keçeli kalemle not edilir. Teknolojik ürünler ve avizeler de ambalajlanarak kolilere konur.

kozyatağı eşya depolama paketleme

Paketleme yapıldıktan sonra eşyalar kamyon aracılığıyla depoya taşınır. Daha önceden eşyalarınız için ayrılmış bölüme yerleştirilerek depolama bitiş tarihine kadar muhafaza edilir. Kozyatağı ev eşyası depolama hizmeti genel olarak bu şekilde sunulmaktadır. Kozyatağı ofis depolama ve kozyatağı parça eşya depolama hizmetleri de yine bu şekilde sunuluyor.

Kozyatağı Eşya Deposu

Kozyatağı depolama hizmeti almanızdaki en büyük etken belki de İstanbul eşya depolama alanlarıdır. İstanbul depolama merkezleri üst düzey güvenlik ekipmanlarıyla korunmaktadır. Depo dışında ve içinde bulunan kameralar tüm gün kayıt yaparak herhangi bir sorun oluşmasını imkansız hale getiriyor. Ayrıca güvenlik sayesinde depoya giren ve çıkanların kaydı alınıyor.

Kozyatağı Eşya Depolama Fiyatları

Şu ana kadar Kozyatağı ev depolama konusunda bilgiler verdik. Sunulan hizmetten ziyade insanların fiyat konusunda daha titiz davrandığını söylemek gerek. Bu sebeple Kozyatağı depolama fiyatlarının nelere göre değiştiği konusuna biraz değinelim. Tahmin edebileceğiniz gibi depoda ne kadar yer işgal edilirse sunulacak olan fiyat o derece artacaktır. Yani eşya miktarı birincil etkendir. Daha sonra iş yükünü arttırması sebebiyle kat durumu önem kazanmaktadır. Eşyaların alınacağı dairenin bulunduğu kat ne kadar yüksekse fiyat artacaktır. (Binada yük asansörü bulunmasın durumunda göz önüne alınmamaktadır.)

Kozyatağı eşya depolama fiyatları parça depolama için 100 TL’den başlamaktadır. Ev eşyaları için ise 300 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir. Kozyatağı kiralık depolar için iletişim sayfasında yer alan teklifi formu aracılığıyla net bir fiyat alabilirsiniz. Bugün Kozyatağı depolama hizmeti hakkında bilgiler verdik. Umarız ki faydalı olur.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir