kartal eşya depolama hizmeti

Kartal Eşya Depolama

Kartal eşya depolama adlı yazımıza hepiniz hoş geldiniz. Öncelikle bu yazıda sizlere neler sunacağız ve neleri hedefliyoruz hemen anlatalım.

İlk olarak bu yazıyı asıl yazma amacımız Kartal bölgesindeki depolama hizmeti alacak olan insanların önceden bilinçlenerek nasıl bir hizmetle karşı karşıya kalacaklarını anlatmaktır. Burada yazılanların tamamı uygulama noktasında İstanbul depolama şirketine aittir. İstanbul depolama şirketinden izin alarak bu yazıyı paylaşmak istedik .Umarız yararlı olur. Şimdiden keyifli okumalar…

Nedir bu eşya depolama?

Eşya depolama eşyalarınızın bulundukları adresten uygun paketleme yöntemleri uygulandıktan sonra alınarak önceden belirlenmiş depolama alanlarına götürülmesine verilen addır. İstanbul depolama şirketi bu hizmeti yaklaşık 30 yıldır İstanbul genelinde itina ile icra etmektedir.

Kartal Eşya Depolama Hizmeti İçin İstanbul Depolama İdeal Mi?

Bu soruya belki de verilebilecek en iyi yanıt EVET’ir. Daha önce hizmet almış insanların deneyimlerine bakacak olursak oldukça kurumsal ve müşteri ilişkilerine önem veren bir şirket olması sebebiyle İstanbul depolama kesinlikle ideal bir seçim olacaktır. Şirketin önem verdiği iki şey GÜVEN ve Müşteri Memnuniyetidir. Her ne kadar burada överek te anlatılsa hizmet alacağınız kurumu görmek ve yüz yüze konuşmak sizlere daha fazla güven verecektir. Kartal Pendik Maltepe ilçelerinde bulunan depolama ofislerine uğrayarak detayları karşılıklı konuşabilirsiniz.

Kartal Eşya Depolama Hizmeti | YOK BÖYLE BİR HİZMET!

Evet YOK BÖYLE BİR HİZMET! Gerçekten yok artık dedirtecek derecede kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunuluyor. Sizin ofise gidip görüşmenizden eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolamanıza kadar gerçekten oldukça profesyonel bir hizmet sunuluyor. Şimdi Kartal eşya depolama hizmetini detaylarıyla birlikte sizlere aktararak gerekli bilgileri edinmenizi ve bir kez daha neden İstanbul depolama ile çalışmanız gerektiğini anlatacağız.

kartal ev eşyası depolama

Kartal eşya depolama ofisine uğradınız veya internet üzerinden bu şirkete ulaştınız. Peki bundan sonra nasıl bir süreç işleyecek hiç detay atlamadan anlatalım.
Siz ofise uğradıktan sonra eşyalarınızın bulunduğu konumu müşteri temsilcisiyle paylaşıyorsunuz ve ardından evinize eksper yönlendirilir. Eksper evinize gelip eşyalarınızı detaylı bir şekilde inceleyip gerekli notlarını alır. Bu notlar doğrultusunda net bir hizmet bedeli hesaplanarak tarafınıza mail veya mesaj ile gönderilir.
Şirket sizden fiyat teklifini kabul ettiğinize dair herhangi bir geri bildirim aldığında hemen adınıza randevu oluşturur. Randevu gününde eşyalarınızın depolanması için ayarlanmış ekip evinize gelerek eşyalarınızı özenle paketler. Paketleme detaylarını aşağıda paylaştık.

  • Salon mutfak ve diğer odalarda bulunan kırılacak eşyalar ve ufak tefek malzemeler kolilenir.
  • Sırasıyla salondan başlanarak eşyalar paketlenir. Kamyona taşınır.
  • Kaba mobilyalar marangoz tarafından tekrar rahat kurulabilir şekilde de-monte edilerek paketlenir.
  • Giysiler büyük elbise kolilerine konur.
  • Bütün eşyalar paketlendikten ve kamyona taşındıktan sonra depolamaya gönderilir.
  • Eşyalarınız daha önceden sizin için tahsis edilmiş depolama alanına konularak depolama bitiş tarihine kadar korunur.

Evet genel olarak eşya depolama süreci bu şekilde işlemektedir.

Kartal eşya depolama Alanları

Kartal eşya depolama alanları büyük, ferah ve geniş olup ev eşyaları için ideal durumdadır. Zemin parke ve fayans olarak döşenmiştir. Depo içerisinde her bölgeyi gören ultra geniş açılı kameralar bulunmaktadır. Bu sayede depo güvenliği en üst seviyede tutulmuştur. Depo dşında ise aynı şekilde gündüz ve özellikle gece görüş açısı iyi olan kameralar bulunmaktadır. Kısaca söylemek gerekirse güvenlik adına alınabilecek her türlü önlem alınmıştır.

Kartal Depolama Fiyatları

kartal depolama ücretleri

Kartal eşya depolama fiyatları için de kısa bilgiler vermek istedik Şirketten aldığımız notlarda eşya miktarına göre fiyatlandırma yapıldığı görülmektedir. Min. depolama ücreti 100 TL (parça eşya depolama için) Max. ise 2000 TL’ye çıkabilmektedir. (Dublex ve triplex konutlar için) Burada sizlere bir fiyat listesi vermeyi çok isterdik ama maalesef şirket bu konuda oldukça hassas. Eşyaların miktarı evden eve göre değiştiği için net bir fiyat vermek oldukça güç olduğunu belirterek sizleri karşılama ofislerine beklemektedirler.

Bu yazıda başta belirttiğimiz gibi kartal ev eşyası depolama hizmeti hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Faydalı olmasını ve aldığınız her hizmetin dilediğinizce olmasını temenni ediyoruz. Sağlıcakla Kalın.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir