İstanbul Depolama Ltd. Şti. tam olarak 15 Temmuz 1990 yılında Ümraniye ilçesinin en kalabalık semti olan İstiklal mahallesinde kurulmuştur. Yaklaşık olarak 30 yıllık taşıma ve depolama geçmişiyle sektörün belki de en köklü ve en fazla hizmet sunmuş profesyonel depolama şirketidir. Araştırmalar sonucunda bu bilgiyi doğrulamak oldukça mümkün. Bugün bakıldığında en yoğun müşteri kitlesi İstanbul Eşya Depolama şirketine aittir. Her gün yeni müşteriler kazanarak ta bu farkı büyük bir ivmeyle arttırmaktadır.

Sektöre erken atılmak müşteri kitlesinin daha fazla olacağı anlamına gelmez elbette. Öncelikle işin titiz ve güvenli bir şekilde yürütülerek müşterinin memnun kalmasını sağlamak gerekir. Bu manada İstanbul ev depolama şirketinin hakkını teslim etmek durumundayız. Büyük bir kuruluş, kalifiye ve dinamik ekipler tabiki de MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ anlayışına sahip çalışanlar… Bunların hepsi İstanbul Depolama şirketini diğer depolama kuruluşlarına nazaran hem daha kaliteli hem de daha güvenli kılıyor.

istanbul eşya depolama alanları

İstanbul eşya depolama alanları hakkında kısa bilgiler vermek sizlerin merakını gidereceğini biliyoruz. İstanbul depolama şirketi Ümraniye, Maltepe ve Pendik’ te bulunan depolama tesislerinde hizmet sunmaktadır. Bütün depolama alanları güvenlik elemanları tarafından 7/24 korunmakla birlikte kameralarla da mütemadiyen izlenmektedir.

Depolama alanları yüksek tavanlı olup parke ve fayans zemine sahiptir. Her ne kadar eşyalar özenle kaliteli ambalajlama malzemeleriyle paketlense de şirket tedbiri elden bırakmayıp depolama alanlarını da eşyaların uzun süre muhafaza edilebilmesini sağlayacak şekilde seçmektedir. Kesinlikle tozlanma ve rutubet gibi durumlar söz konusu olmayıp depolar rutin olarak havalandırılmaktadır. Kısaca depolama hizmetini İstanbul depo tarafından alacaksanız eşyalarınızı gönlünüz ferah bir şekilde emanet edebilirsiniz.

istanbul depolama paketleme

İstanbul Depolama Hizmet Fiyatları

Hizmet fiyatları depolanacak olan eşyaların miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Şirket Mini, Midi, Standart ve Ultra Depolama alanları ile size en uygun hizmeti sunmaktadır. Fiyat bilgisi almak için şirketle sürekli açık olan iletişim numaraları vasıtasıyla irtibata geçebilirsiniz. Unutulmaması gereken nokta piyasada birçok nakliye ve depolama firması bulunmaktadır. Hatta bazıları korsan olarak çalışıyor. Depolama firması tercihi yaparken kesinlikle çok araştırmalı ve güven duyduktan sonra seçiminizi yapmalısınız. Aksi takdirde aldığınız hizmet pişmanlıkla sonuçlanabilir.

“Güvenli depolamanın adresi”