göztepe eşya depolama şirketi

Göztepe Eşya Depolama

Bu yazı özellikle Göztepe Eşya Depolama hakkında olacaktır. Hizmet hakkında gerekli ayrıntılar anlatılacaktır. Yazı içerisinde sıkıldığınız zaman hemen size gerekli olan kısma geçebilirsiniz.

İnsanlar zaman zaman evinde bulunan bazı eşyalardan kurtulmak ister. Emek verilerek alınan bu eşyaların atılması veya başka birine verilmesi gibi alternatiflerin elendiği durumlarda geriye bu eşyaların sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesi kalıyor. Bu işlem de depolama firmaları tarafından yapılmaktadır. Depolama hizmeti alındığında firma eşyaları paketleyip depolama tesislerine götürerek aylık kira karşılığında güvenle muhafaza eder. Bu paylaşımda özellikle İstanbul depolama şirketinin sunduğu hizmetlerin içeriğinden bahsederek konu hakkında bilinçlenmenizi hedefliyoruz. Konuya giriş yapmadan önce Göztepe mahallesi hakkında kısa bir bilgi verelim.

Göztepe Mahallesi

Yaklaşık olarak 40 binlik nüfusuyla Kadıköy ilçesinin en kalabalık ilçesidir. Güneyinde Fenerbahçe ve Caddebostan, kuzeyinde Merdivenköy, doğusunda Erenköy ve batısında ise Feneryolu mahalleleri bulunmaktadır. Oldukça iyi bir konuma sahip olan Göztepe’nin ticaret merkezi ise Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi’dir. Ayrıca İstanbul Anadolu Yakası’nın refah seviyesi en yüksek semtlerinin başında yer almaktadır. Nüfusunun ve talebin fazla olması sebebiyle Göztepe Eşya Depolama hizmeti hakkında bilgi vermenin yararlı olacağı düşünülerek bu yazı hazırlanmıştır. Giriş kısmını çok ta fazla uzatmadan konuya girelim.

Göztepe Eşya Depolama Hizmeti 300 TL Fiyatla

Bu semtte 3 tür depolama hizmeti sunulmaktadır. Göztepe ev depolama, göztepe ofis depolama, Göztepe Parça Eşya Depolama. Bu paylaşımda ise sadece ev depolama hizmeti anlatılacaktır. Diğer hizmetlerin de genel hatlarıyla aynı olduğunu belirterek nasıl bir hizmet politikası var hep birlikte bakalım.

Sizler Göztepe ev eşyası depolama hizmeti almak için başvurduğunuzda müşteri temsilcisi size bir eksper yönlendirecek ya da eşyalarınızın detaylı fotoğraflarını isteyecektir. Fiyatlandırmanın sağlıklı olabilmesi için kesinlikle şarttır. Eşyalarınızın miktarı baz alınarak sunulan fiyatın tarafınızca kabul edilmesi halinde randevu oluşturulup depolama alanındaki yeriniz belirlenir.

göztepe depolama firması paketleme işlemi

Depolama günü Göztepe eşya depolama ekibi eşyalarınızın hepsini paketleyerek depoya götürür. Paketleme detayları hakkında yeteri kadar bilgi bu web sayfasında mevcuttur. Dilerseniz şirketle irtibata geçerek te detaylı bilgi alabilirsiniz.

Depoya alınan eşyalar düzgünce ve itina ile istiflenir. İstifleme yapıldıktan sonra eşyaların üzeri örtülür ve streç film çekilir. Depolama süresi bitene kadar burada korunur.

Bu hizmetlerin bedeli ise 300 TL’den başlamaktadır. Fiyat teklifi için de müşteri temsilcisiyle görüşerek eksper talep edebilirsiniz.

Göztepe Eşya Deposu

Göztepe ev eşyası depolama hizmeti almak için İstanbul eşya depolama şirketini seçmeniz için birçok sebep bulunmaktadır. Edinilen bilgilere göre Göztepe eşya deposu kameralarla ve bekçilerle korunmaktadır. Temizlik ve dezenfektan işlemleri rutin olarak sürdürülmektedir. Müşteriler ayrıca randevu alarak eşyalarını görebilir ve istediği eşyasını çıkartıp koyabilir.

Göztepe Eşya Depolama Ücretleri

Göztepe depolama fiyatları konusunda net bir bilgi verme yetkimiz bulunmamaktadır fakat göztepe ev depolama fiyatlarının 300 TL ile 1200 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Parça eşya ve ofis depolama hizmetleri ise oldukça uygun olup daha fazla parametreye göre değişebilmektedir.

Bugün sizlerle Göztepe ev depolama hizmeti hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Burada anlatılanların tamamı bu şirkete aittir. Detaylar için 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir