Ev Eşyası Depolama, evinizdeki eşyaların de monte ve paketleme işlemleri yapıldıktan sonra taşınıp depolama alanlarında muhafaza edilmesidir. Depolanacak eşyaların herhangi bir rutubet almaması ve zarar görmemesi depolama hizmetlerinde büyük önem taşır. Bu nedenle eşyaların ambalajlama malzemeleri ile paketlenerek taşınması ve depolama alanlarının geniş ve ferah olması çok önemlidir.

Eşyaların depolanacağı alanların korunaklı olması oldukça önemlidir. Müşteriler eşyalarını emanet ederken içinde hep bir kuşku olur. Müşterilerin bu kaygılarını azaltmak amacıyla depolama alanları güvenilir bir konumda olmalı ve eşyalar kamera sistemleri olan depolarda saklanmalıdır. İstanbul ev eşyası depolama firmamız müşterilerin tüm bu kaygılarını göz önüne alarak sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir.

Ev eşyası depolama firmamız yılların getirdiği tecrübe ve donanımla hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamız, bünyesinde yer alan geniş depolama alanları, farklı ebatlardaki araçları ve profesyonel çalışma ekibi ile bölgenin en güçlü depolama firması konumundadır.

ev depolama

Depolama alanlarımız son derece geniş, hijyenik ve konforludur. İstanbul hemen hemen her bölgesinde depolama alanlarımız mevcuttur. Depolama alanlarında bilindik ve köklü bir firma olmamız müşterilerimize vereceğimiz güvenin teminatıdır.

Kaliteli ve toz geçirmez ambalajlama malzemelerimiz ile eşyalarınız herhangi bir zarar görmeden sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. Güvenilir depolarımızda muhafaza edilmektedir. Depolama alanlarımız her gün temizlenmekte ve havalandırılmaktadır. İstanbul eşya deposu, güvenilir ve konforlu yapısıyla depolama firması arayan müşterilerimize önemli fırsatlar sunmaktadır. Siz de bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız haftanın her günü ve günün her saatinde firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama Hizmetinin Aşamaları

 • Ev eşyası depolama hizmetlerimiz, firmamız ile iletişime geçip anlaşma sağladıktan sonra taşınma ve depolama süreci şu şekilde ilerlemektedir:
 • 1) Belirlenen gün ve saatte araç ve ekibimiz eşyanın alınacağı adrese tam teçhizatlı bir şekilde gelir.
 • 2) Ambalajlama ekibimiz evinizdeki eşyaları baştan aşağıya açık bir yer kalmayacak şekilde paketlemeye başlar.
 • 3) Marangoz ve elektrikçi ustalar dolaplarınızın, avizelerinizin ve beyaz eşyalarınız gerekli de monte işlemlerini yaparak paketlemeye hazır hale getirir.
 • 4) Cam bardak, tabak ve porselen takımları, kitap kolileri ve diğer ufak tefek eşyalar kolilenir.
 • 5) Paketleme ve kolileme işlemleri bittikten sonra eşyalar araca yüklenir.
 • 6) Tüm eşyalar araca yüklendikten sonra depolama alanına götürülerek burada muhafaza edilir.

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

ev eşyası depolama

Ev eşyası depolama fiyatları aylık olarak belirlenmektedir. Evdeki eşyanın miktarı ve depolama alanında kalacağı süre fiyatı etkilemektedir. Evin kaç odalı olduğu, eşyanın kaçıncı kattan alınacağı ve eşya için ayrılacak depolama alanının büyüklüğü diğer önemli faktörlerdendir. Ev eşyası depolama firması olarak aylık fiyatlarımız standart olup aşağıdaki gibidir;

1+1 ev depolama 200 ₺
2+1 ev depolama 300 ₺
3+1 ev depolama 450 ₺
4+1 ve üstü 600 ₺

Ev Eşyası Depolama Firmaları

Ev eşyası depolama firmaları son dönemlerde artan kentsel dönüşüm çalışmaları ile kapasitesini iyice arttırdı. Bu durum bazı olumsuz gelişmelere neden oldu. Bu gelişmelerin başında bazı yeni firmaların işin içine girmek amacıyla fiyatları düşürüp niteliksiz işçiler çalıştırması yer almaktadır. Tecrübesiz işçiler işi doğru düzgün bilmedikleri için müşterileri mağdur etmektedir. Bu durum depolama firmalarına olan güvenin azalmasına neden olmaktadır. Bu tür firmaların ağına takılmamak için çevrenizde daha önce depolama hizmeti almış kişilerin görüşlerini ve tavsiyelerini de dinlemek her zaman önemlidir.

Sorunsuz bir şekilde hizmet almak için öncelikle bilindik ve köklü firmaları tercih etmek yararınıza olacaktır. Eşya depolama firmamız 30 yıllık tecrübesi ve donanımı ile alanında en güvenilir firmaların başında yer almaktadır. Firmamız hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız İstanbul Eşya Depolama ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama Hizmetlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir !

 • Depolama firmasının tanındık ve köklü bir firma olmasına dikkat ediniz!
 • Depolama firması ararken daha önce bu hizmeti almış kişilerin görüşlerini alınız !
 • Anlaşacağınız depolama firmasından bir eksper isteyip sonrandan herhangi bir sorun çıkmaması amacıyla depolanacak eşyalarınızı görmesini isteyin !
 • Eşyaların depolanacağı yeri canlı bir şekilde görün !
 • Depolama alanının ne kadar güvenilir bir yerde olduğuna dikkat edin !
 • Depolama alanının ne kadar hijyenik olduğuna dikkat edin !
ev eşyası depolama

Eşya Depolama Alanlarınızda Kişiye Özel Depolarınız Bulunmakta Mıdır?

Depolama alanlarımız son derece geniş ve büyük olduğundan müşterilerimize özel anahtarlı depolarımız bulunmaktadır.

Parça Eşya Depolama Hizmetiniz Var Mı?

Tek ve birkaç parça eşyasını depolamak isteyen müşterilerimize özel mini depolarımız mevcuttur.

Eşya Depolama Hizmetleriniz Arasında Ofis Depolama Hizmeti Var Mı?

Ev eşyası depolama hizmetimiz dışında ofis ve parça eşya depolama hizmetlerimiz vardır.

Diğer hizmetimiz evden eve nakliyat ile ilgili bilgi için müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.