erenköy ev depolama

Erenköy Eşya Depolama

Erenköy eşya depolama hizmeti profesyonel taşıma ve depolama şirketi olan İstanbul depolama tarafından sunulmaktadır. Tam olarak 29 yıldır bu semtte eşya depolama hizmetleri veren şirket, bugün sektörün en büyük müşteri kitlesine sahip olmanın mutluluğunu yaşamakta ve sorumluluğunu taşımaktadır. Bünyesinde çalışan her eleman öncelikle belirli bir oryantasyon eğitimine tabi tutulmuş ve sonra işe koyulmuştur. Yıllarca bu şekilde işçi alımı yapan İstanbul eşya depolama belki de başarısını özenle ve titizlikle seçtiği ve eğittiği ekibine borçludur. Bugün bu ekibin erenköy eşya depolama hizmetini nasıl sunduğundan bahsedeceğiz.

Erenköy Eşya Depolama Nasıl Sunuluyor?

Erenköy depolama hizmeti sizin randevu alıp eksper talebinde bulunmanızla başlayıp eşyalarınızın erenköy depolama alanlarına götürülmesiyle son bulur. Bu süreçte yaşanan her detayı sizlere aktararak içiniz rahat ve güven içerisinde hizmet almanızı sağlamak istiyoruz.

Erenköy ev depolama hizmeti için başvurduğunuzda şirket öncelikle eşyalarınızın ne kadar yer kaplayacağını belirleyebilmek için evinize eksper gönderecektir. Eksper eşyalarınızın miktarına göre size makul fiyatı sunacak. Fiyat eğer bütçenize uygunsa ve kabul ederseniz erenköy ev eşyası depolama hizmeti tam anlamıyla başlayacaktır.

Erenköy eşya depolama ekibi evinize gelerek eşyalarınızın hepsini kalın, mukavemetli, toz geçirmez ve havalı patpatlarla ambalajlar. Sizler için ambalajlama hakkında bütün detayları aşağıda maddeler halinde sıraladık.

1.) Koltuklar, berjerler, yemek takımı ve tv ünitesi kırmızı patpatla sarılır.
2.) Gümüşlük ve büfe içerisindeki kırılacaklarla mutfak malzemeleri kağıtlarla sarılıp kolilere konulur. Kolilerin üzerine içerisindeki malzemenin cinsi not edilir.
3.) Mobilyalar marangoz vasıtasıyla sökülerek paketlenir. Cıvataları üzerine bantlanır.
4.) Giysiler ve kumaşlar büyük elbise kolilerine konur.
5.) Kitaplar kalın ve dayanıklı karton kolilere konur.
6.) Perdeler tamamen büyük bir çuvala konulur.
7.) Beyaz eşyalar sökülerek uygun ambalajlama yöntemi kullanılarak paketlenir.
8.) Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra eşyalar kamyona taşınır ve istiflenir.
9.) Daha önce sizin için ayrılan erenköy depolama alanına götürülerek istiflenir.

erenköy depolama hizmeti

Eşya depolama süreci standart bir ev için bu şekilde işlemektedir. Sizler de bu şekilde hizmet almak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz.

Erenköy Depolama Fiyatları

Erenköy eşya depolama fiyatları oldukça makul olup her bütçeye uygundur. Aylık olarak tahsil edilir. Peşin ödemelerde kolaylık sağlanmaktadır. Net bir fiyat alabilmek veya yazı içerisinde aklınıza takılan herhangi bir yer varsa ve sormak için hafta içi ve hafta sonu 24 saat açık olan iletişim hatlarından şirkete ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir