çekmeköy depolama

Çekmeköy Eşya Depolama

Çekmeköy eşya depolama: Eşyalarınızın Çekmeköy’ün herhangi bir mahallesinden alınarak İstanbul depolama şirketinin depolarına götürülüp muhafaza edilmesine denir. Çekmeköy Mehmet Akif mahallesi başta olmak üzere bütün mahallelerde eşya depolama hizmetleri sunulmaktadır. Bugün bu yazıda ise nasıl bir depolama imkanı sağlanıyor sizlere açıklayacağız.

Çekmeköy ev depolama hizmeti başta olmak üzere Çekmeköy ofis depolama ve çekmeköy parça eşya depolama hizmetleri de verilmektedir. Bütün hizmetler garantili bir şekilde yürütülmektedir. Muhtemel bir eşya hasarı kesinlikle karşılanmaktadır. Bugüne kadar İstanbul eşya depolama şirketi tarafından böyle bir durum yaşanmamıştır. Şirket çalışanları bu konuda oldukça dikkatlidir. Hizmet aşamasında titizliğe ve özene dikkat etmektedirler.

Çekmeköy Eşya Depolama İçin İstanbul Depoyu Tercih Edin!

Neden mi? Bunun cevabı sunulan hizmetlerin kalitesidir. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki Şirket çalışanları birbirleriyle kordineli bir şekilde ve müşteri memnuniyetini gözeterek çalışmaktadır. Özellikle TİTİZLİĞE ve GÜVENE çok önem vermektedirler. Sektörde bu zamana kadar müşteri kitlesini kat kat arttırarak gelmelerinin bilhassa mimarı çalışma azimleri ve hizmet anlayışlarıdır. Siz de İstanbul depolama ile Çekmeköy depolama hizmeti almak istiyorsanız ilk yapmanız gereken randevu almak olacaktır.

Çekmeköy Ev Depolama Hizmeti Aşama Aşama

Çekmeköy depolama hizmetleri özellikle ev eşyası için belirli bir düzene göre işlemektedir. Bu hizmetin detaylarını sizlere aşama aşama sırasıyla aşağıda verdik.

çekmeköy ev depolama

İlk olarak eşyaların kaplayacağı depolama alanı için ekspertiz hizmeti sağlanır. (Ücretsizdir.)
Ekspertiz raporu sonucu fiyat belirlenir.
Randevu oluşturulur.
Randevu tarihinde eşyalar paketlenir. Ardından kamyona yüklenerek depolama alanına getirilir.
Depolama alanında düzgünce istiflenerek muhafaza edilir.

Bu süre zarfında eşyaların bulunduğu depolama alanı rutin bir şekilde havalandırılır. Tam donanımlı güvenlik ekipmanlarıyla korunan çekmeköy eşya deposunda eşyalarınız daima güvende. İçiniz rahat, gönlünüz ferah olsun.

Çekmeköy Eşya Depolama Fiyatları Nasıl?

Bu soruya kesin bir cevap vermek gerekli diye düşündük. İlk olarak fiyatlandırmanın neye göre yapıldığından bahsedelim. Ücretlendirme yapılırken ilk olarak eşyaların depoda tutacağı yerin hacmi baz alınır. (Aylık depo kirası için) Ardından taşıma bedeli için hizmet masrafı ve gerekli iş gücü hesaplanarak kesin fiyat belirlenir. Çekmeköy ev eşyası depolama hizmetinin fiyatı depolama ve taşıma fiyatlarının toplamıdır. Depolama ücretleri aylık olarak tahsil edilir. İlk ay taşıma sırasında alınır. Sonraki ayların kirası ise ayın belirli günlerinde eft/havale ile tahsil edilir.

Çekmeköy Eşya Deposu

Bilindiği gibi insanlar hangi koşullarda hizmet aldıklarını merak eder. Hele ki depolama mevzu bahisse depoları görmek onların en doğal hakkı oluyor. İstanbul depolama şirketi dileyen müşterilerine hizmet almadan önce depoları görme imkanı sunuyor. Bu sayede güven ortamında rahat bir hizmet alınmış olunur.
Çekmeköy eşya depoları geniş, ferah ve temiz bir yapıya sahiptir. Rutin bir biçimde dezenfekte edilmektedir. Eşyaların kirlenme ve toz almaları gibi olumsuz durumlar kesinlikle yaşanmamaktadır. İstanbul depolama müşterileri bu konuda kesinlikle rahat olabilirler. Güvenlik açısından bütün önlemler de alınmıştır. Uzun lafın kısası Çekmeköy eşya deposu ev ve iş yeri eşyaları için ideal bir yapıya sahiptir.

Bugün sizlerle bilgilendirici bir yazı paylaştık. Sizler de eğer bu yazımızı beğendiyseniz yorum bırakarak bizlere bu yazıdan ne kadar faydalandığınızı gösterebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir