caddebostan eşya depolama fiyatları

Caddebostan Eşya Depolama

Caddebostan eşya depolama hizmeti ile her türlü ev, ofis ve parça eşyalarınız güvenle depolanmaktadır. Konforlu, geniş ve rutubet almayan depolarımızda eşyalarınızı özenle muhafaza etmekteyiz. Geniş araç filomuz, profesyonel kadromuz ve kaliteli malzeme ekipmanlarımız ile sistematik bir şekilde depolama hizmetleri vermekteyiz. Eşyalarınız herhangi bir zarar görmeden taşınmakta ve depolanmaktadır. Eşyaların taşınması ve depolanması sürecinde gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Toz geçirmez ambalajlama malzemeleri ve iz bırakmayan mobilya bantları kullanarak müşterilerimizin kaygı duydukları durumları azaltmaktayız. Caddebostan eşya depolama alanlarımız her gün temizlenip havalandırılmakta ve 7/24 kamera takip sistemleri izlenmektedir.

Eşya depolama hizmetlerinde müşterilerin en çok kaygılandıkları nokta eşyalarının depolanacağı yerdir. Eşyaların depolanacağı yerin temiz olması, rutubet almayan bir yer olması ve güvenilir bir şekilde muhafaza edilmesi önem taşımaktadır. Caddebostan eşya deposu ile tüm bu olumsuz durumların etkisi ortadan kalkmaktadır. Yılların getirdiği tecrübe ve donanımla müşterilerimizi hep memnun etmişiz ve etmeye de devam etmekteyiz. Kadıköy ilçesinin en çok tercih edilen ve tavsiye gösterilen firmaların başında yer almaktayız. Bu durumun oluşmasında verdiğimiz güvenilir ve kaliteli hizmetler yer almaktadır. Firmamız ile iletişime geçen müşteriler anlaşmadan önce depolama alanlarımızı görebilir ve ona göre karar verebilirler.

Caddebostan Ev Eşyası Depolama

Caddebostan ev eşyası depolama, en çok talep edilen hizmetlerin başında yer almaktadır. Ev eşyası depolama hizmetlerinde önemli olan güvenilir bir firma bulmaktır. Onlarca para verip aldığınız eşyaları emanet edeceğiniz firma köklü bir geçmişe ve profesyonel bir çalışma ekibine sahip olmalıdır. Caddebostan depolama hizmetimiz bu kriterleri fazlasıyla karşılamaktadır. Ev eşyalarınız, organize bir şekilde profesyonel çalışma ekibimiz tarafından taşınmaktadır. Eşyalarınız temiz ve kaliteli malzeme ekipmanları ile paketlenmektedir. Beyaz eşyalarınızın, avizelerinizin ve dolaplarınızın de monte işlemleri ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Size özel depolama alanlarında muhafaza edilmektedir. Eşyalarınız herhangi bir kırılma, çizilme ve rutubet görmeden kusursuz bir şekilde taşınıp depolanmaktadır.

Caddebostan Eşya Depolama Fiyatları

Caddebostan eşya depolama fiyatları genel olarak eşyanın miktarına ve eşyanın kalacağı süreye göre değişmektedir. Ev eşyası depolamalarında evin oda sayısı önemli bir farktır her bir oda artışında 100 ₺ gibi bir fiyat farkı oluşmaktadır. Ofis eşyalarında firma tarafından bir eksper gönderilerek fiyat verilmesi gerekir. Ofis depolamalarında farklı mesleklerin farklı eşya türleri ve miktarları olduğundan standart bir fiyat belirlemek zordur. Parça eşya depolamalarında 100 ₺ taban bir fiyattır. Caddebostan kiralık eşya deposu aylık fiyatları genel olarak şu şekildedir:

Ev Eşyası Depolama
1+1 eşya depolama 250 ₺
2+1 eşya depolama 350 ₺
3+1 eşya depolama 450 ₺
Fiyatlar yıllık olarak güncellenmektedir.

Ofis Eşyası Depolamada, farklı mesleklerin farklı eşya türleri ve miktarları olduğundan standart bir fiyat yoktur. (Firma tarafından eksper gönderilip eşyalar incelenir ve eşyanın durumuna göre fiyat verilir).

Parça Eşya Depolama 100 ₺

Caddebostan Eşya Depolama Firmaları

Caddebostan eşya depolama firmaları, son yıllarda artan kentsel dönüşüm çalışmaları ile bünyesine yeni firmalar kazandırdı. Bu durum beraberinde birtakım sorunları da beraberinde getirdi. Bu sorunların başında yeni ve deneyimsiz firmaların vardır. Yeni ve deneyimsiz firmalar standart olmayan fiyatlar belirleyerek müşterilerin aklını çelmektedir. Bunu gören müşteriler cebine göre taşıma yapayım derken epey zarar görmeye başladı. Yeni ve deneyimsiz bu firmalar işi kapayım derken müşteriyi mağdur etmektedir. Niteliksiz işçiler çalıştırmakta, kalitesiz malzemeler kullanmakta ve rutubet alan depolarda hizmet vermektedirler. Bu firmaların tuzağına düşmemek için iyice araştırma yapılmalı ve yakın zamanda depolama hizmeti almış yakınlarınızın tavsiyelerini dinlemelisiniz. İşte tam bu noktada Kadıköy bölgesinin en çok tercih edilen firması konumunda olan Caddebostan eşya depolama hizmeti ile taşınma ve depolama hizmeti alabilirsiniz.

Caddebostan Eşya Depolama Hizmeti Ne Kadar Sürmektedir?

Eşya depolama hizmetleri diğer taşımacılık hizmetlerine göre daha kısa sürmektedir. Eşyanın durumuna bağlı olarak değişmektedir. Ev eşyalarının taşınıp depolanması işlemi oda sayısına bağlı olarak 6-8 saat arasında değişmektedir

Eşya Depolama Alanlarınız Güvenilir Mi?

Eşya Depolama alanlarımız kamera takip sistemleri ile izlenmekte ve korunmakta olup son derece güvenilirdir.

Eşya Depolama Alanlarınız Hijyenik Mi?

Depolama alanlarımız her gün temizlenip havalandırılmaktadır.

Eşya Depolama Hizmeti İçin Kaç Kişilik Bir Ekip Çalışır?

Eşya depolama hizmetine gelen ekibimiz en az 4 en çok 6 kişiden oluşmaktadır.

Caddebostan Eşya Depolama Ne Zaman Kuruldu?

İstanbul Eşya Depolama şirketi tarafından 1990 yılında kurulmuş olan alanında öncü firmaların başında yer almaktadır.

Caddebostan Dışından Kadıköy’ün Hangi Semtlerinde Depolama Alanlarınız Bulunmaktadır?

Eşya depolama hizmetlerimiz geniş çaplı olup Kadıköy ve tüm İstanbul’da birçok noktada depolama alanlarımız mevcuttur. Daha fazla bilgi almak için Kadıköy eşya depolama sayfasına gidebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir