bostancı ev eşyası depolama

Bostancı Eşya Depolama

İstanbul depolama şirketinin hizmet verdiği önemli semtlerden birisi de Bostancı’dır. Taşınma işlemlerinin yoğun olduğu bir mahalle olması ve eski bir yerleşke olması sebebiyle Bostancı eşya depolama hizmeti hakkında insanlara faydalanabileceği bilgiler vermek istedik. Bu bilgiler ışığında daha emin ve daha rahat hizmet alabileceklerine inanıyoruz.

Bilindiği üzere piyasada gereğinden fazla taşıma ve eşya depolama işletmesi vardır. Bu sebeple hizmet almak için araştırma yapıldığında tercih konusunda oldukça zorlanıldığı bir gerçek. Bu sebeple böyle bilgilendirici yazılar yazarak depolama hizmeti almak isteyen insanların bilhassa İstanbul depolama şirketiyle nasıl bir hizmet alacaklarını önceden bilmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Bu şirket hakkında öncelikle kısa bir bilgilendirme yaparak hizmet detaylarına geçelim.

Bundan yaklaşık 30 yıl evvel Ümraniye İstiklal mahallesinde kurulmuştur. Memnuniyet misyonu ve Türkiye’deki en başarılı şirketler arasına girme vizyonuyla çalışmalarını yürütmektedir. Depolama tesislerine çok fazla önem vermekle birlikte gün geçtikçe gelişen teknolojiye de ayak uydurmaktadır. Son teknoloji güvenlik cihazlarını depolarında kullanarak güvenlik açısından hiçbir şekilde taviz vermemektedir.

İstanbul depolama şirketinin çalışma ekiplerinden de bahsetmek gerekirse müşteri memnuniyetine yeterince önem verdiklerini belirtmek isteriz. Müşteri kazanma bilinciyle hizmet sunan elemanlar müşterilerinin isteklerine mümkün mertebe karşılık verebilmektedir. Müşteri aldığı hizmetten memnun kaldığında yakınlarına gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğini iyi bilen çalışanlar bu doğrultuda hizmetlerine titizlikle ve arzuyla devam etmektedir.

Bostancı Eşya Depolama Hizmetleri

Bostancı depolama hizmetleri kaç kişilik ekiple ve nasıl bir yöntemle sunuluyor tarzındaki soruların cevaplarını vererek bu şirketle çalışma sebeplerinizden en önemlilerini aktaracağız. Çokça araştırma yaptınız ve herhangi bir firmayla anlaşamadınız. Tesadüfen İstanbul depolama şirketiyle tanışıp randevu aldınız diyelim. Nasıl bir hizmetle karşılaşacaksınız hemen anlatalım.

Bostancı ev eşyası depolama hizmeti vermek için çalışanlar randevu aldığınız tarihte evinize gelir ve eşyalarınızı paketlemeye başlar. Tabi burada çok fazla ayrıntıya girmek sayfalarca yazı yazmayı gerektireceğinden kısa kısa bilgiler vermek daha faydalı ve tasarruflu olacaktır.

Kırılacak eşyalar, cam, porselen ve seramik malzemeler kağıt ve gazetelerle sarılarak karton kolilere yerleştirilir. Elektronik cihazlar keza yapılarına uygun ambalaj malzemeleriyle paketlenir. Lambalar, avizeler, abajurlar ve diğer aydınlatma cihazları karton kutulara konur. Koltuklar, berjerler, masa, sandalyeler, tv ünitesi, gümüşlük, konsol, yatak mobilyaları, etajerler, şifonyerler ve diğer kaba eşyalar kırmızı çok katlı patpatlarla paketlenir. Gardolaplar de-monte edilerek uygun ambalajlama tekniğiyle paketlenir. Keza beyaz eşyalar da sökülerek ambalajlanır.

bostancı depolama

Ambalajlama işlemi bittikten sonra eşyalar araca yüklenerek depoya götürülür ve istiflenir. Depolama süresince özenle ve itinayla korunur. Bu süre zarfında tüm sorumluluk şirkete aittir.

Bostancı Eşya Deposu

Bostancı eşya depoları ev eşyalarının depolanması için oldukça uygun yapıya sahiptir. Zemini parkeli olup eşyaların zeminden dolayı hasar görmesini imkansız hale getiriyor. Depo içerisinde ve dış kısmında her noktayı gören kameraların bulunması güvenlik açısından en ideal önlemin alındığını göstermekle birlikte insanların da güven duymasını sağlamaktadır. Maalesef sektörde bu ve bunun gibi güvenlik önlemlerini alan işletme sayısı çok ama çok az.

Bostancı Eşya Depolama Ücretleri

Bostancı ev eşyası depolama hizmeti hakkında detaylı bilgi verdikten sonra fiyatı konuşmazsak olmaz. Bostancı eşya depolama fiyatları hakkında net bir bilgi vermek biraz zor çünkü fiyatı etkileyen birçok unsur bulunmaktadır. En önemli etken ise eşyaların kapladığı hacimdir. Yani eşya miktarı ne kadar fazla ise fiyat o kadar yüksek olacaktır. Genel olarak bostancı ev depolama ve ofis depolama fiyatları 300 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. Bostancı parça eşya depolama fiyatları ise 100 TL’den başlamaktadır. Detaylı bilgi almak için şirket ile iletişime geçebilir ve aklınıza takılan her soruyu çekinmeden sorabilirsiniz.

Bu yazıda sizlere Bostancı eşya depolama hizmetleri hakkında bilgiler sunduk. Umarız ki faydalı olmuştur. En kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarla almanız dileğiyle…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir