Eşya Depolama Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

Eşya depolama hizmeti, eşyaların depolama alanlarında belli bir zaman diliminde paketlenmiş bir biçimde tutulmasıdır. Kırılma, çizilme ve tozlanma gibi olumsuz durumlardan etkilenmeyecek şekilde paketlenerek depolanmasıdır.

Eşya Depolama Hizmetleri Nelerdir

Eşya depolama hizmeetleri arasında şunlar yer almaktadır:

Ev Eşyası Depolama
Ofis Eşyası Depolama
Villa Depolama
Parça Eşya Depolama
Değerli Eşya Depolama

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama, taşımacılık sektöründe en çok talep gören hizmetlerinde başında yer almaktadır. Herhangi bir sebeple evinden ayrılan ve eşyalarını bir süreliğine depolamak isteyen kimseler bu hizmetten yararlanır. Ev depolama hizmetlerinde önemli olan verilen hizmetin kalitesidir. Kaliteli hizmetin anahtarı da profesyonel çalışmadır. Evdeki eşyalar belli bir sistem çerçevesinde taşınarak depolanmaktadır. Eşyalar paketlenirken açık bir tarafı kalmayacak şekilde sarılmalıdır. Herhangi bir açıklık eşyaların hava almasına ve dolayısıyla zarar görmesine neden olacaktır. Eşyanın depolanacağı alanın son derece geniş ve ferah olması önemlidir. Kaba ve özensiz bir şekilde istiflenen eşyalar herhangi bir sarsıntıda dağılıp kırılabilir. Ayrıca depolama alanlarında güvenlik kameralarının bulundurulması eşyaların korunması açısından elzemdir. Daha fazla bilgi almak için ev eşyası depolama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

eşya depolama istanbul

Ofis Eşyası Depolama

Ofis eşyası depolama, iş yerlerindeki eşyaların alınıp depolama alanlarında muhafaza edilmesidir. İş yerinde yer alan dosya, kâğıt-kalem ve klasör gibi kırtasiye malzemeleri kolilere yerleştirilerek taşınır. Masa, sandalye ve dolap gibi mobilyalar ise kaliteli ambalajlama malzemeleri ile paketlenerek taşınır. Her mesleğin kendine özgü eşya türü ve miktarı olduğundan kesin olarak bir fiyat belirlemek zordur. Bu nedenle ofis depolama hizmetlerinde firmalar bir bilirkişi göndererek eşyaları incelemesini ister. Bu sayede eşyalar için nasıl bir hizmetin verileceği ve eşyalar için gerekli olan depolama alanının hacmi daha net bir şekilde belirlenir. Ofis depolama hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için sayfayı ziyaret edebilirsiniz.  

Villa Depolama

Villa depolama, depolama hizmetleri arasında en zahmetli ve dolayısıyla en çok emek isteyen hizmetlerinde başında yer alır. Kapsamlı ve sistematik bir çalışma gerektirir. Kolisinden ambalajlama malzemelerine ve de monte işlemlerinden taşınmasına kadar her şeyin organize bir şekilde yürütülmesi gerekir. Bu kapasitede bir eşya için verilecek hizmetin niteliği ve niceliği de farklılaşır. Eşyalar için ayrılacak depolama alanı büyük bir hacme sahip olur. Bu sebeple fiyatlarda artar. Eşyanın fazla olmasından dolayı işçi sayısı ve eşyaların taşınması için harcanacak zaman artar. Ayrıca eşyaların paketlenmesi için harcanan ambalajlama ve koli malzemelerinin artması fiyatların yükselmesine etki eden diğer faktörlerdendir.

Parça Eşya Depolama

Parça eşya depolama; ev veya ofiste kullanılmayan ve aynı zamanda atılması istenmeyen eşyaların daha sonra kullanılmak üzere bir süreliğine depolama alanlarında saklanmasıdır. Diğer depolama hizmetlerine nazaran fiyatlar daha düşüktür. Genel olarak eşyanın büyüklüğüne ve ağırlığına göre fiyatlar değişim göstermektedir.   

Değerli Eşya Depolama

Değerli eşya depolama; piyano, çelik kasa ve bunun gibi önemi yüksek değerli eşyaların depolarda muhafaza edilmesidir. Bu hizmeti almak isteyen kimseler kendilerine özel olarak ayrılmış odalara sahip olurlar. Özenle korunması gereken bu eşyaların taşınması ve depolanması da özen ister. Bu eşyalar paketlenirken özel ambalajlama malzemeleri gerekir. Herhangi bir zarar görmemesi için kalın ve toz geçirmez patpatlar kullanılır. Depolama işleminde ise kişiye özel oda depolar verilir. Bu depolarda güvenlik anahtarı hizmeti alan kişiye verilir.

eşya depolama hizmeti alırken dikkat edilecekler

Eşya Depolama Hizmeti Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

 • Depolama hizmeti verecek olan firmanın güvenilir bir firma olup olmadığından emin olun !
 • Daha önce depolama hizmeti almış yakınlarınızın görüşlerini alın !
 • İyi bir araştırma yapın !
 • Eşyalarınızın depolanacağı yerin adresinin kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir noktada olmasına dikkat edin !
 • Eşyalarınızın depolanacağı yerin temizlik kurallarına ne kadar uyduğuna dikkat edin !
 • Eşyalarınızın rutubet almayan depolama alanlarında muhafaza edilip edilmediğini kontrol edin !

Eşya Depolama Hizmeti Kalite Ölçütleri

İyi bir depolama firmasında kaliteli hizmetin anahtarları şunlardır ;

 • Profesyonel çalışma ekibi,
 • Kaliteli ambalajlama malzemeleri,
 • Sistemli bir çalışma şekli,
 • Köklü bir geçmişe sahip olma,
 • Depolama alanlarının güvenilir bir konumda yer alması,
 • Depolama alanlarında hijyen kurallarına verilen önem,
 • Depolama alanlarının korunaklı olması
 • Tecrübe ve donanım
 • Nakliye ve depolama hizmeti için bulundurması gereken belgelerin varlığı

Eşya Depolama Hizmetlerinde Yaşanan Sorunlar

Son yıllarda artan kentsel dönüşüm proje çalışmaları ile taşımacılık ve depolama hizmetlerine duyulan ihtiyaç epeyce arttı. Taşımacılık sektöründeki bu hareketlilik yeni firmaların ortaya çıkmasına sebep oldu. Taşımacılık piyasasında nakliyeci fazlalığı oluştu. Bu durum verilen hizmetlerin kalitesinin de düşmesine neden oldu. Beraberinde müşterilerin mağduriyetlerinde yıldan yıla büyük oranda bir artış gözlendi.

eşya depolama hizmetlerinde yaşanan sorunlar nelerdir

Piyasaya yeni çıkan depolama firmaları, müşteri kazanmak amacıyla standartların dışında fiyatlarla hizmet vermeye başladı. Bu firmalar nakliyeciler derneği tarafından “korsan firma” olarak nitelendirilmeye başlandı. Fiyatları belli seviyelerin çok altına çekerek işçi kalitesini azaltmaktadırlar. Dışardan ve yabancı ülkelerden getirdikleri işçileri çok ucuza çalıştırıp hizmet-fiyat dengesini oturtmaya çalıştılar. Bu alanda daha önceden belli bir deneyimi olmayan bu tecrübesiz işçiler eşyaların zarar görmesinde en büyük etkenlerdir. Günübirlik olarak firma bünyesinde çalışmakta ve herhangi bir sigortası da bulunmamaktadır.

Eşya Depolama Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Eşya depolama fiyatlarını belirlenmesinde belli başlı kriterler yer almaktadır. Bu kriterler arasında şunlar yer almaktadır;

 • Eşyanın depolama alanında kalacağı süre zarfı ( günlük, aylık, yıllık )
 • Eşyanın depolama alanında kaplayacağı yerin hacmi
 • Eşyanın alınacağı yerin bulunduğu kat
 • Eşyaların taşınması için gereken personel sayısı
 • Eşyanın paketlenmesi için gereken ambalajlama malzemeleri
 • Depolanacak eşyanın türü ( ofis eşyası, ev eşyası, parça eşya, özel eşya vs.)

Eşya Depolama Sistemleri Nelerdir ?

Depolama hizmeti alacak kişilerin ihtiyaçlarına uygun eşya depolama sistemleri mevcuttur. Eşyanın büyüklüğüne ve miktarına uygun ebatlarda depolar vardır. Bu depolar arasında oda depo, mini depo ve kişiye özel anahtar depolar yer alır. Depoların hacimlerine göre hizmetin niteliği ve niceliği de değişir. Fiyatlarda da doğru orantılı bir şekilde artış ve azalma olur. Bazı kişiler eşyalarını kendisi özel olarak ayırt edilmiş odalarda muhafaza edilmesini isteyebilir. Bazı kimseler değerli eşyalarını özel anahtarlı mini depolarda muhafaza edilmesini ister. İhtiyacı olmadığı halde atmaya kıyamadığı birkaç parça ufak tefek eşyasını depolamak isteyenler de bu hizmetten yararlanabilir.

İstanbul Eşya Depolama Firmamız Özelinde

İstanbul Eşya Depolama, 1990 yılında Ömeroğlu Taşımacılık şirketine bağlı olarak açılmış bir depolama hizmetidir. Hizmetlerimiz arasında ev, ofis, villa eşyası ve parça eşya depolama faaliyetleri yer almaktadır. İstanbul’un birçok bölgesinde açmış olduğumuz şubelerimizle hizmetlerimizi geniş kitlelere ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda 8 depolama merkezimiz, geniş araç filomuz ve profesyonel kadromuz ile sizlere kaliteli hizmetler sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul ev eşyası depolama hizmetlerinde öncü olan ve en çok tercih edilen depolama firması konumundayız.

İstanbul eşya depolarımız son derece konforlu ve geniştir. Güvenilir ve profesyonel depolamacılığın en önemli adresi konumundayız. Hijyen koşullarına dikkat ederek eşyaların bulunduğu ortamı her gün temizlemekte ve havalandırmaktayız. Depolama alanlarımız kameraları ile izlenmekte ve herhangi bir güvenlik sorunu yaşanmamaktadır. Depolama merkezlerimizde kişiye özel depolar, parça eşyalar için mini depolar ve değerli eşyalar için özel korunaklı depolar mevcuttur. Müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği tüm depolama hizmetlerine karşılık verebilecek nitelik ve donanımla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Çağın getirdiği yenilik ve değişimleri takip ederek hizmetlerimize yansıtmaktayız.

İstanbul Eşya Depolama – Anadolu Yakası

Eşya depolama şirketi olarak İstanbul’un Anadolu yakasında hizmetlerimiz bulunmaktadır.  Tüm taşımacılık ve depolama ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte depolarımız mevcuttur. Eşya deposu kiralama hizmetlerimizden yararlanarak kaliteyi yakalayabilirsiniz. Kiralık depolarımızı görmek için ziyaret edebilir ve canlı bir şekilde inceleme fırsatı yakalamış olursunuz. Avrupa standartlarına uygun olarak tasarlanmış depolarımızda kutu depo ve oda depo seçeneklerimizle işinizi kolaylaştırmaktayız. Eşyalarınız düzenli bir şekilde depolarda istiflenmekte baştan sarma bir hizmet verilmemektedir.

İstanbul Eşya Depolama Ücretleri

eşya depolama fiyatları

İstanbul eşya depolama firmaları arasında otuz yıllık geçmişimiz ve profesyonel kadromuz ile bölgenin en çok tercih edilen firması konumundayız. Her bütçeye uygun fiyatlandırma tarifelerimizle siz müşterilerimize fırsatlar sunuyoruz. Yaz ve kış aylarına özel indirimli taşımacılık ve depolama hizmetlerimizi takip ederek bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Öğretmen, polis ve diğer devlet memurlarına özel %18 indirimli fiyatlarımız bulunmaktadır. Ayrıca emekli vatandaşlarımıza özel %20 indirim ile depolama hizmetleri sunmaktayız. Eşya depolama ücretlerimiz standart olup son derece uygundur. Aylık fiyatlarımız genel olarak şu şekildedir;

Ev eşyası depolama  1+1 odalı evler için 250 ₺2+1 odalı evler için 350 ₺3+1 odalı evler için 450 ₺
Ofis eşyası depolama       300-500 ₺
Parça eşya depolama       100-200 ₺

Sık Sorulan Sorular

Depolama hizmetlerinde eksper gönderiyor musunuz? Bir ücreti var mı?

İstanbul Depolama şirketi olarak sizlere ücretsiz eksper hizmeti sunmaktayız.

Depolama hizmetlerinde dolap sökme ve takma işlemleri firma tarafından yapılmakta mıdır?

İstanbul depolama hizmetleri kapsamında firmamız tarafından dolaplarınızın gerekli tüm monte ve de monte işlemlerinizi yapılmaktadır.

Depolama alanlarınız hijyen koşullarını ne kadar dikkate almaktadır?

Depolama alanlarımız son derece temiz ve ferah olup tozlanma ve rutubet alma gibi olumsuz durumların etkisini ortadan kaldırmaktadır.

İstanbul Avrupa yakasında hizmet veriyor musunuz?

Firmamız depolama hizmetlerinde sadece Anadolu yakasında hizmet vermektedir.

caddebostan eşya depolama fiyatları

Caddebostan Eşya Depolama

Caddebostan eşya depolama hizmeti ile her türlü ev, ofis ve parça eşyalarınız güvenle depolanmaktadır. Konforlu, geniş ve rutubet almayan depolarımızda eşyalarınızı özenle muhafaza etmekteyiz. Geniş araç filomuz, profesyonel kadromuz ve kaliteli malzeme ekipmanlarımız ile sistematik bir şekilde depolama hizmetleri vermekteyiz. Eşyalarınız herhangi bir zarar görmeden taşınmakta ve depolanmaktadır. Eşyaların taşınması ve depolanması sürecinde gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Toz geçirmez ambalajlama malzemeleri ve iz bırakmayan mobilya bantları kullanarak müşterilerimizin kaygı duydukları durumları azaltmaktayız. Caddebostan eşya depolama alanlarımız her gün temizlenip havalandırılmakta ve 7/24 kamera takip sistemleri izlenmektedir.

Eşya depolama hizmetlerinde müşterilerin en çok kaygılandıkları nokta eşyalarının depolanacağı yerdir. Eşyaların depolanacağı yerin temiz olması, rutubet almayan bir yer olması ve güvenilir bir şekilde muhafaza edilmesi önem taşımaktadır. Caddebostan eşya deposu ile tüm bu olumsuz durumların etkisi ortadan kalkmaktadır. Yılların getirdiği tecrübe ve donanımla müşterilerimizi hep memnun etmişiz ve etmeye de devam etmekteyiz. Kadıköy ilçesinin en çok tercih edilen ve tavsiye gösterilen firmaların başında yer almaktayız. Bu durumun oluşmasında verdiğimiz güvenilir ve kaliteli hizmetler yer almaktadır. Firmamız ile iletişime geçen müşteriler anlaşmadan önce depolama alanlarımızı görebilir ve ona göre karar verebilirler.

Caddebostan Ev Eşyası Depolama

Caddebostan ev eşyası depolama, en çok talep edilen hizmetlerin başında yer almaktadır. Ev eşyası depolama hizmetlerinde önemli olan güvenilir bir firma bulmaktır. Onlarca para verip aldığınız eşyaları emanet edeceğiniz firma köklü bir geçmişe ve profesyonel bir çalışma ekibine sahip olmalıdır. Caddebostan depolama hizmetimiz bu kriterleri fazlasıyla karşılamaktadır. Ev eşyalarınız, organize bir şekilde profesyonel çalışma ekibimiz tarafından taşınmaktadır. Eşyalarınız temiz ve kaliteli malzeme ekipmanları ile paketlenmektedir. Beyaz eşyalarınızın, avizelerinizin ve dolaplarınızın de monte işlemleri ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Size özel depolama alanlarında muhafaza edilmektedir. Eşyalarınız herhangi bir kırılma, çizilme ve rutubet görmeden kusursuz bir şekilde taşınıp depolanmaktadır.

Caddebostan Eşya Depolama Fiyatları

Caddebostan eşya depolama fiyatları genel olarak eşyanın miktarına ve eşyanın kalacağı süreye göre değişmektedir. Ev eşyası depolamalarında evin oda sayısı önemli bir farktır her bir oda artışında 100 ₺ gibi bir fiyat farkı oluşmaktadır. Ofis eşyalarında firma tarafından bir eksper gönderilerek fiyat verilmesi gerekir. Ofis depolamalarında farklı mesleklerin farklı eşya türleri ve miktarları olduğundan standart bir fiyat belirlemek zordur. Parça eşya depolamalarında 100 ₺ taban bir fiyattır. Caddebostan kiralık eşya deposu aylık fiyatları genel olarak şu şekildedir:

Ev Eşyası Depolama
1+1 eşya depolama 250 ₺
2+1 eşya depolama 350 ₺
3+1 eşya depolama 450 ₺
Fiyatlar yıllık olarak güncellenmektedir.

Ofis Eşyası Depolamada, farklı mesleklerin farklı eşya türleri ve miktarları olduğundan standart bir fiyat yoktur. (Firma tarafından eksper gönderilip eşyalar incelenir ve eşyanın durumuna göre fiyat verilir).

Parça Eşya Depolama 100 ₺

Caddebostan Eşya Depolama Firmaları

Caddebostan eşya depolama firmaları, son yıllarda artan kentsel dönüşüm çalışmaları ile bünyesine yeni firmalar kazandırdı. Bu durum beraberinde birtakım sorunları da beraberinde getirdi. Bu sorunların başında yeni ve deneyimsiz firmaların vardır. Yeni ve deneyimsiz firmalar standart olmayan fiyatlar belirleyerek müşterilerin aklını çelmektedir. Bunu gören müşteriler cebine göre taşıma yapayım derken epey zarar görmeye başladı. Yeni ve deneyimsiz bu firmalar işi kapayım derken müşteriyi mağdur etmektedir. Niteliksiz işçiler çalıştırmakta, kalitesiz malzemeler kullanmakta ve rutubet alan depolarda hizmet vermektedirler. Bu firmaların tuzağına düşmemek için iyice araştırma yapılmalı ve yakın zamanda depolama hizmeti almış yakınlarınızın tavsiyelerini dinlemelisiniz. İşte tam bu noktada Kadıköy bölgesinin en çok tercih edilen firması konumunda olan Caddebostan eşya depolama hizmeti ile taşınma ve depolama hizmeti alabilirsiniz.

Caddebostan Eşya Depolama Hizmeti Ne Kadar Sürmektedir?

Eşya depolama hizmetleri diğer taşımacılık hizmetlerine göre daha kısa sürmektedir. Eşyanın durumuna bağlı olarak değişmektedir. Ev eşyalarının taşınıp depolanması işlemi oda sayısına bağlı olarak 6-8 saat arasında değişmektedir

Eşya Depolama Alanlarınız Güvenilir Mi?

Eşya Depolama alanlarımız kamera takip sistemleri ile izlenmekte ve korunmakta olup son derece güvenilirdir.

Eşya Depolama Alanlarınız Hijyenik Mi?

Depolama alanlarımız her gün temizlenip havalandırılmaktadır.

Eşya Depolama Hizmeti İçin Kaç Kişilik Bir Ekip Çalışır?

Eşya depolama hizmetine gelen ekibimiz en az 4 en çok 6 kişiden oluşmaktadır.

Caddebostan Eşya Depolama Ne Zaman Kuruldu?

İstanbul Eşya Depolama şirketi tarafından 1990 yılında kurulmuş olan alanında öncü firmaların başında yer almaktadır.

Caddebostan Dışından Kadıköy’ün Hangi Semtlerinde Depolama Alanlarınız Bulunmaktadır?

Eşya depolama hizmetlerimiz geniş çaplı olup Kadıköy ve tüm İstanbul’da birçok noktada depolama alanlarımız mevcuttur. Daha fazla bilgi almak için Kadıköy eşya depolama sayfasına gidebilirsiniz.

ataşehir depolama

Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir eşya depolama, firmamıza gelen depolama taleplerinden en yoğunudur. Bu ilçede taşımacılık faaliyetleri mütemadiyen sürdürülmektedir. Bunun en temel nedeni içeriye olan göçlerin fazla olmasıdır. Ataşehir ilçe olduktan sonra sürekli nüfusunu arttırmıştır. İlçede kentsel dönüşüm ve belediyecilik faaliyetleri burayı modern bir yer haline getirmiştir. Genel olarak siteleşme hakimdir. Özellikle Barbaros ve Atatürk Mahalleleri bunun göstergesidir. Bu ilçeden firmamıza gelen depolama taleplerinin fazla olması nedeniyle bu yazıyı yazmaya karar verdik. Bu makalemizde sizlere depolama süreci ile alakalı bütün bilgileri vereceğiz.

Ataşehir Eşya Depolama Hizmeti Aşama Aşama

Ataşehir depolama hizmeti almak isteyenlerin en genel nedeni fazla eşyalardan kurtulmak ya da seyahat sebebiyle ev kirası vermek yerine daha makul olan depolama kirasını vermeyi yeğlemeleridir. Biz de depolama hizmetini bu firmayla almak isteyenler için bir rehber hazırladık. Şimdi nasıl bir hizmet alacaksınız hemen anlatalım.

ataşehir eşya depolama koltuk paketleme

Ataşehir ev depolama elemanları sabah saat 8:00’da (genellikle) kapınızı çalar ve evinize girer. Paketleme işlemi hemen başlar. Bütün eşyalar iyice ve dikkatlice sarılır. Ambalajlama hakkında daha detaylı bilgiye anasayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Paketleme sürecinin hemen ardından ise eşyaların araca taşınma işlemi başlar. Eşyalar araca eksiksiz olarak taşındıktan ve istiflendikten sonra depoya doğru yola çıkılır.
Depoya varan kamyon ve çalışanlar yavaş yavaş depolama alanına taşır eşyaları. Eşyalar depolama alanına yerleştirildikten sonra üzeri örtülür. (Streç veya kartonla) Üzerine eşya sahibinin ismi yazılır.

Ataşehir Eşya Deposu

Ataşehir eşya deposu kamerayla günün her anı korunmaktadır. Hem içeride hem de dışarıda bulunan kameralarla depolama merkezi oldukça güvenli durumdadır. Depoların içi parke ve fayanslarla kaplıdır. Ev ve iş yeri eşyaları için ideal olarak dizayn edilmiştir. Depolama alanlarını görmek isteyenler randevu alarak görebilir ve sonra hizmet almaya karar verebilirler.

ataşehir ev eşyası depolama

Ataşehir Ev ve Ofis Depolama Fiyatları

Ataşehir ev eşyası veya ofis eşyası depolama ücretleri 150 tl ile 1200 tl arasında değişmektedir. Depolama ücretleri belirlenirken eşyaların cinsi ve miktarı referans alınır. Bu bilgiler ışığında sitemiz üzerinde bulunan fiyat teklifi formu aracılığıyla teklif alabilirsiniz. Dilerseniz eksper talep ederek daha net fiyat alabilirsiniz.

Bu yazımızı sizlerin bilgilenmesi için hazırladık. Alacağınız hizmet kabaca bu şekildedir. Farklı ataşehir eşya depolama firmaları tarafından farklılık gösterebilir. Hizmet alacağınız firmayı iyi araştırmanızı öneriyor en kaliteli hizmetler almanızı dileyerek hoşça kalın diyoruz.

sultanbeyli depolama

Sultanbeyli Eşya Depolama

Sultanbeyli İstanbul’un 336 bin civarında nüfusu ile orta seviyede kalabalık ilçelerindendir. Burada konut fiyatları ve kira bedelleri nispeten daha düşük olduğu için insanlar burayı tercih edebiliyor. Son yıllarda epey gelişme yaşanan bu semt belediyecilik ve kentsel dönüşüm faaliyetleriyle yavaş yavaş modernize edilmektedir. Çok fazla talep edilmese de bu semtte ikamet eden insanlar için Sultanbeyli Eşya Depolama hizmetleri hakkında bilgilendirme yapacağız. Genellikle İstanbul depolama şirketi tarafından 3 tür depolama hizmeti sunulmaktadır. Bunlar; sultanbeyli ev depolama, sultanbeyli ofis depolama ve sultanbeyli parça eşya depolamadır fakat burada sultanbeyli ev eşyası depolama hizmeti anlatılacaktır.

Sultanbeyli eşya depolama hizmeti hakkında bilgi vermeden önce İstanbul depolama şirketini biraz tanıtalım. İstanbul depolama 1990 yılından günümüze kadar mütemadiyen eşya depolama hizmetleri sunmaktadır. Geniş, ferah ve rutubetsiz depoları sayesinde bugüne kadar hiçbir problem yaşanmamıştır. %99’luk müşteri memnuniyeti oranıyla alanında en iyilerden biridir. Yaklaşık 5 veya 6 kişilik ekipleriyle depolama hizmetlerine çıkan İstanbul şirketi kendine has politikasıyla çalışmaktadır. Sultanbeyli ev depolama hizmetleri nasıl veriliyor ve nasıl bir strateji izleniyor hemen inceleyelim.

Sultanbeyli Eşya Depolama Hizmeti

Sultanbeyli depolama hizmeti almak üzere firmaya başvurdunuz ve anlaştınız. Bu varsayımdan yola çıkarak geriye kalan sürecin nasıl işlediği hususunda sizlere aşamalı halde bilgiler hazırladık. Sırasıyla sizleri ne şekilde bir hizmetin beklediğini aşağıda listeledik.

sultanbeyli eşya depolama için paketleme

İlk başta eşyalar sultanbeyli ev eşyası depolama çalışanları tarafından iyice paketlenir. Eşyalar üzerinde hiçbir şekilde açık bir alan bırakılmamaktadır.
Paketleme işleminde kırılacak eşyaların kağıtlarla sarılarak karton kolilere konması ve kıyafetlerin de ebat olarak daha büyük kolilere konması gibi ince detayları da vermiş olalım.
Bütün eşyalar paketleme işleminin akabinde kamyona yüklenerek depolama tesislerine götürülür. Burada istiflenerek anlaşmaya varılan süre boyunca korunur.

sultanbeyli ev depolama paketleme

Sultanbeyli Depolama Ücretleri

Sultanbeyli depolama fiyatları eşyaların çokluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Bunun yanında verilecek olan hizmetin zorluğu da fiyatı değiştirebilmektedir. Kabataslak olarak sunulacak olan fiyatlar aşağıdaki gibidir.
1+0 eşya 200 tl
1+1 eşya 300 tl
2+1 eşya 400 tl
3+1 eşya 550 tl
Bu fiyatlar kabataslak fiyatlardır. Gerçek fiyatlar için İstanbul depolama ile iletişime geçebilirsiniz.

sancaktepe depolama

Sancaktepe Eşya Depolama

Sancaktepe eşya depolama günümüzde belki de en fazla rağbet gören hizmetler arasına girdi bile. İnsanlar fazla eşyalarından kurtulmanın yollarını ararken karşılarına eşya depolama hizmeti çıktı. Uzun süredir (en azından İstanbul eşya depolama için öyle) verilen depolama hizmetleri ile insanlar atmak veya satmak istemedikleri eşyalarını firmalar aracılığıyla saklama imkanı buluyor. Depolamanın bir diğer popüler nedeni ise bazı insanlar seyahate çıktıklarında yüksek konut kirası bedellerini ödemekten ziyade daha makul olan depolama kirasını ödemeyi tercih ediyor. Bu noktada sizlere İstanbul depolama gibi büyük şirketlerin nasıl hizmet sunduğu hususunda bilgiler sunmaya karar verdik. Şimdiden faydalı olması dileğiyle…

Sancaktepe Eşya Depolama Hizmeti

Sancaktepe ev depolama hizmeti almak isteyen insanlar İstanbul içinde genellikle İstanbul depolama şirketini tercih ediyor. Şimdi sizlere neden bu şirketin bu kadar popüler olduğundan bahsedeceğiz.

Öncelikle şirketin envanterinden bahsetmek gerekirse kaliteli bir ekipmana sahip aynı zamanda güvenli depolama tesislerinde hizmet sunuyor. Özellikle depolama tesisleri insanların güven duymalarını ve gönül rahatlığıyla hizmet almalarını sağlıyor. Depolama gibi güvenilirliğin daima ön planda tutulması gereken hizmetlerde güven ortamının sağlanması en temel kaidelerdendir.

İkinci olarak ta şirketin profesyonel ekibinden bahsedelim. Bu ekip yaklaşık 30 yıldır dinamik bir şekilde hizmet vermekte ayrıca belirli periyotlarla eleman değişikliği yapılmaktadır. Ekip içerisinde bir evin taşınması için gereken her türlü işi yapan elemanlar mevcuttur. Elektrkçisinden tesisatçısına, mobilyacısından taşıyıcısına farklı meslek gruplarından çalışanlar var ve hepsi de sertifikalıdır. Hizmet alan insanların elemanların çalışma şekline ve iletişim becerilerine çok dikkat etmektedir. İstanbul depolama şirketi de bunu bildiğinden ötürü çalışanlarını bu yönde eğitmektedir.

sancaktepe ev eşyası depolama

Sancaktepe Ev Depolama

Sancaktepe ev eşyası depolama hizmeti ayrıntılarına yazının bu bölümünde giriyoruz. Sizin hizmet talep etmenizden hizmetin sonlanmasına kadar geçen süreyi detaylıca anlatacağız.
Siz İstanbul depolama ofisine gelerek hizmet almak istediğinizi söylediğinizde ofis çalışanı sizin evinize eksper yönlendirir. Eksper eşyalarınızı kontrol eder ve belirli ölçütlere göre fiyatlandırma yapar. Fiyatı kabul etmeniz durumunda ise size en yakın tarihe randevu oluşturur.
Randevu tarihi ve saati geldiğinde sancaktepe depolama ekibi evinize gelir ve eşyalarınızı tamamen paketler. Paketlemede eşyaların toz alması, hasar görmesi gibi durumlar göz önüne alınarak farklı ambalajlama teknikleri uygulanır. Tabak, bardak, tencere gibi kırılgan mutfak eşyaları sarılarak kolilere konur. Üzerine de nereden alındıysa malzeme not edilir. Kaba eşyalar patpatlarla ve streçlerle sarılır. Mobilyalar sökülerek aynı şekilde paketlenir. Kıyafetler büyük kolilere konur. Kısaca bütün eşyalar uygun ambalajlama tekniğiyle paketlenir.
Paketleme biter bitmez eşyalar kamyona taşınır. Ardından sancaktepe eşya deposuna götürülür. Burada belirlenen alana düzgünce istiflenerek konur. Depolama süresince özenle muhafaza edilir.

Sancaktepe ev depolama hizmeti genel olarak bu şekildeydi. Böyle bir hizmetten memnun kalacağınızı düşünüyorsanız hemen arayarak %10′ luk indirimi de yakalayabilirsiniz.

Sancaktepe Eşya Depolama Fiyatları

Sancaktepe ev depolama fiyatları ile ilgili sizlere net bilgiler sunmak isterdik. Fakat sürekli değişen ekonomik şartlar buna yeterince engel olmaktadır. Yakın zamanda sunulan hizmetler için verilen fiyatlar genellikle şu şekildedir;
1+0 Ev Eşyası —> 250 TL
1+1 Ev Eşyası —> 350 TL
2+1 Ev Eşyası —> 450 TL
3+1 Ev Eşyası —> 550 TL

Daha farklı eşyalar için depolama ücretlerini öğrenmek istiyorsanız hemen şirketle görüşebilir ve aklınıza takılan sorularınız varsa sorabilirsiniz.

şile depolama

Şile Eşya Depolama

Şile İstanbul’un müstakil şehridir. Yaklaşık olarak 40 binlik nüfusuyla en seyrek nüfusa sahip ilçelerin başında yer alır. İnsanlar genellikle bu semti yazlık olarak kullanmaktadır. Bugün burada sizlerle Şile Eşya Depolama hizmeti hakkında kısa kısa bilgiler vereceğiz. Şile’de oturuyor ve depolama hizmeti almak istiyorsanız nasıl yol izlemeniz gerektiğini ve nasıl bir hizmetle karşılaşacağınızı nizami bir biçimde aktaracağız.

Şile eşya depolama hizmeti İstanbul depolama şirketi tarafından nadiren de olsa sunulan hizmetlerdendir. Nüfusun bu semtte az olması bu bölgeden gelen talebin de nispeten az olmasını sağlıyor. İstanbul eşya depolama şirketi uzun süredir bu semte hizmet vermektedir. Hizmetlerinde müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmakta aynı zamanda da ileriye dönük olarak daha fazla müşteri elde edebilmek için tüm imkanlarını kullanmaktadır. Tavsiye üzerine hizmetler veren şirket hiçbir reklam stratejisi kullanmadan sektördeki en başarılı işletmeler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Şile Eşya Depolama İçin İstanbul Depolama Şirketi Doğru Tercih Mi?

Bu soruya içtenlikle cevap vermek gerekirse EVET. İstanbul eşya depolama şirketi belki de tercih eebileceğiniz en ideal işletmelerden biridir. Gerek müşterilerine verdiği güvenle gerek sunduğu hizmetle bu alanda oldukça iddialı olduğunu göstermektedir. Eşyaların paketlenmesi için kullandığı ambalajlama malzemelerinden eşyaların saklandığı depolara kadar gerçekten muazzam bir ekipmana sahiptir. Özellikle depolarının güvenlik seviyesi insanların bu şirketi seçmesinde en etkili unsurdur. İçeriye ve dışarıya konumlandırdığı kameralarla depolar her an gözetilmekte ayrıca güvenlik ekibi vasıtasıyla korunmaktadır.

Şile Ev Depolama Hizmeti

Şile depolama hizmetleri şile ev depolama, şile ofis depolama ve şile parça eşya depolama olmak üzere 3’e ayrılır. 3 hizmetin de sunulma şekli kısmen aynıdır. Biz burada Şile ev eşyası depolama hizmetini anlatacağız. Diğer 2 hizmet te genel itibariyle aynıdır.

Şile eşya depolama şirketi ile irtibata geçtikten sonra size ekspertiz için gün verilir. Eksper belirlenen günde evinize gelir ve eşyalarınıza bakar. Eşya durumuna göre size net bir fiyat çıkarır.

Fiyatlandırma genel tibariyle eşyaların depoda kaplayacağı alanın büyüklüğüne göre belirlenir. Siz sunulan fiyatı kabul ettiğiniz takdirde randevu verilir. Randevu günü çalışma ekibi evinize gelir ve eşyaları depolamaya uygun hale getirir.

şile ev eşyası depolama

Eşyalar kalın paketleme malzemesiyle sarılır. Kırılacak eşyalar, kitaplar ve diğer ufak tefekler sarılarak kartonlara konur. Kıyafetler de keza aynı şekilde…

Bütün eşyaların paketlenme işlemi bittikten sonra kamyona yüklenir. Kamyona yüklenen eşyalar depolama merkezine götürülerek güzelce istiflenir.

Şile Eşya Depolama Alanları

Şile eşya depoları 7/24 kameralarla gözetlenmekte ve güvenlik ekibiyle korunmaktadır. Depolama alanları ev ve ofis eşyaları için özel olarak döşenmiştir. Temizlik ve havalandırma işlemleri ise rutin olarak güvenlik ekipleri gözetiminde yapılmaktadır.

Şile Depolama Fiyatları

Şile İstanbul’un diğer ilçelerine biraz uzak olması sebebiyle yakıt masrafı doğurmaktadır. Bunun haricinde depolanacak olan eşyaların miktarı hizmetin fiyatını belirlemektedir. 100 TL ile 1200 tl arasında değişen depolama ücretleri aylık olarak havale ile tahsil edilmektedir. Toplu ödemelerde ise kolaylık sağlanmaktadır.

Şile eşya depolama hizmeti hakkında vereceğimiz genel bilgiler bunlardır. Herhangi bir sorunuz için lütfen müşteri temsilcisiyle irtibata geçin. Müşteri temsilcileri 7/24 sizlerin soracağı sorular için hazır beklemektedir.

üsküdar ev depolama

Üsküdar Eşya Depolama

Üsküdar ilçesinde oturuyorum ve eşya depolama hizmeti alacağım. Firma araştırması yapıyorum ve tesadüfen bu siteye girdim. Bana hizmetiniz hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz? şeklinde bir sorunuz varsa bu yazı tam size göre. Bu yazımızda sizlere Üsküdar eşya depolama hakkında bilgiler sunacağız. Eminiz ki oldukça yararlı olacaktır. Bilgiler İstanbul depolama şirket temsilcisi tarafından bize aktarıldı ve biz de size tüm çıplaklığı ile aktaracağız.

Üsküdar’ımızı Tanıyalım

Üsküdar ilçesi Anadolu Yakasında bulunmaktadır. Güneyde Kadıköy, Kuzeyde Beykoz, Batıda İstanbul Boğazı ve doğuda Ümraniye ilçeleri bulunmaktadır. Konum itibariyle en önemli semtlerden biridir. Ulaşım bu ilçeden her bölgeye kolaylıkla sağlanır. Nüfusu hızla artmakta ve bu ilçede uzun süredir modern şehir havası hakimdir. Ayrıca eski yapılarıyla meşhur semtlerin başında yer alır.

Üsküdar Eşya Depolama Hizmetinin Sırları

Üsküdar eşya depolama İstanbul depolama şirketi tarafından uzun süredir sunulan bir hizmettir. Belki de şirket tarafından depolama hizmeti verilmeye bu ilçede başlandı. Muhtemeldir ki en fazla eşya depolama talebi bu ilçeden gelmektedir. İstanbul depolama Üsküdar’daki hizmetlerinde müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur. Özel hizmet planlarıyla çalışmalarını yürütmüş ve neticesini artan müşteri kitlesi olarak almıştır. Peki tamam da nasıl bir hizmet sunuluyor Üsküdar’da? Bu soruya hemen yanıt verelim.

üsküdar ev depolama hizmeti

Üsküdar depolama firmasına başvurduğunuzda ilk olarak ekspertiz hizmetini alırsınız. Ardından fiyatlandırma yapılarak depolama tarihi ve süresi netleştirilir. Depolama gününde;

Eşyalar iyice paketlenerek kamyona yüklenir.
Eşyalar kamyonla önceden rezerve edilmiş depolama alanına getirilerek alana yerleştirilir ve istiflenir.
Ardından eşyaların önüne streç film ya da karton çekilir ve üzerine sahip bilgisi yazılır.
Eşyalar burada depolama süresince korunur.

Esas olarak bu şekilde hizmet verilmektedir. Daha özelleştirilmiş hizmetler için lütfen müşteri temsilcisiyle görüşün.

Üsküdar Ev Depolama Fiyatları

Üsküdar ev eşyası depolama ücretleri eşyaların miktarına göre değişmektedir. Çünkü eşyalar ne kadar fazla ise depoda kaplayacağı alan o kadar fazla olur. Kabataslak fiyat vermek gerekirse depolama fiyatları standart 2+1 ev için 450 tl’dir. Bu fiyat oda sayısı ya da eşya miktarı arttıkça artacaktır. Siz de Üsküdar eşya depolama hizmetini bu işletmeyle almak istiyorsanız hemen randevunuzu almanızı öneririz. Aksi halde dilediğiniz gün için randevular dolu olabilir.

çekmeköy depolama

Çekmeköy Eşya Depolama

Çekmeköy eşya depolama: Eşyalarınızın Çekmeköy’ün herhangi bir mahallesinden alınarak İstanbul depolama şirketinin depolarına götürülüp muhafaza edilmesine denir. Çekmeköy Mehmet Akif mahallesi başta olmak üzere bütün mahallelerde eşya depolama hizmetleri sunulmaktadır. Bugün bu yazıda ise nasıl bir depolama imkanı sağlanıyor sizlere açıklayacağız.

Çekmeköy ev depolama hizmeti başta olmak üzere Çekmeköy ofis depolama ve çekmeköy parça eşya depolama hizmetleri de verilmektedir. Bütün hizmetler garantili bir şekilde yürütülmektedir. Muhtemel bir eşya hasarı kesinlikle karşılanmaktadır. Bugüne kadar İstanbul eşya depolama şirketi tarafından böyle bir durum yaşanmamıştır. Şirket çalışanları bu konuda oldukça dikkatlidir. Hizmet aşamasında titizliğe ve özene dikkat etmektedirler.

Çekmeköy Eşya Depolama İçin İstanbul Depoyu Tercih Edin!

Neden mi? Bunun cevabı sunulan hizmetlerin kalitesidir. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki Şirket çalışanları birbirleriyle kordineli bir şekilde ve müşteri memnuniyetini gözeterek çalışmaktadır. Özellikle TİTİZLİĞE ve GÜVENE çok önem vermektedirler. Sektörde bu zamana kadar müşteri kitlesini kat kat arttırarak gelmelerinin bilhassa mimarı çalışma azimleri ve hizmet anlayışlarıdır. Siz de İstanbul depolama ile Çekmeköy depolama hizmeti almak istiyorsanız ilk yapmanız gereken randevu almak olacaktır.

Çekmeköy Ev Depolama Hizmeti Aşama Aşama

Çekmeköy depolama hizmetleri özellikle ev eşyası için belirli bir düzene göre işlemektedir. Bu hizmetin detaylarını sizlere aşama aşama sırasıyla aşağıda verdik.

çekmeköy ev depolama

İlk olarak eşyaların kaplayacağı depolama alanı için ekspertiz hizmeti sağlanır. (Ücretsizdir.)
Ekspertiz raporu sonucu fiyat belirlenir.
Randevu oluşturulur.
Randevu tarihinde eşyalar paketlenir. Ardından kamyona yüklenerek depolama alanına getirilir.
Depolama alanında düzgünce istiflenerek muhafaza edilir.

Bu süre zarfında eşyaların bulunduğu depolama alanı rutin bir şekilde havalandırılır. Tam donanımlı güvenlik ekipmanlarıyla korunan çekmeköy eşya deposunda eşyalarınız daima güvende. İçiniz rahat, gönlünüz ferah olsun.

Çekmeköy Eşya Depolama Fiyatları Nasıl?

Bu soruya kesin bir cevap vermek gerekli diye düşündük. İlk olarak fiyatlandırmanın neye göre yapıldığından bahsedelim. Ücretlendirme yapılırken ilk olarak eşyaların depoda tutacağı yerin hacmi baz alınır. (Aylık depo kirası için) Ardından taşıma bedeli için hizmet masrafı ve gerekli iş gücü hesaplanarak kesin fiyat belirlenir. Çekmeköy ev eşyası depolama hizmetinin fiyatı depolama ve taşıma fiyatlarının toplamıdır. Depolama ücretleri aylık olarak tahsil edilir. İlk ay taşıma sırasında alınır. Sonraki ayların kirası ise ayın belirli günlerinde eft/havale ile tahsil edilir.

Çekmeköy Eşya Deposu

Bilindiği gibi insanlar hangi koşullarda hizmet aldıklarını merak eder. Hele ki depolama mevzu bahisse depoları görmek onların en doğal hakkı oluyor. İstanbul depolama şirketi dileyen müşterilerine hizmet almadan önce depoları görme imkanı sunuyor. Bu sayede güven ortamında rahat bir hizmet alınmış olunur.
Çekmeköy eşya depoları geniş, ferah ve temiz bir yapıya sahiptir. Rutin bir biçimde dezenfekte edilmektedir. Eşyaların kirlenme ve toz almaları gibi olumsuz durumlar kesinlikle yaşanmamaktadır. İstanbul depolama müşterileri bu konuda kesinlikle rahat olabilirler. Güvenlik açısından bütün önlemler de alınmıştır. Uzun lafın kısası Çekmeköy eşya deposu ev ve iş yeri eşyaları için ideal bir yapıya sahiptir.

Bugün sizlerle bilgilendirici bir yazı paylaştık. Sizler de eğer bu yazımızı beğendiyseniz yorum bırakarak bizlere bu yazıdan ne kadar faydalandığınızı gösterebilirsiniz.

beykoz depolama

BEYKOZ Eşya Depolama

Beykoz… İstanbul’umuzun nadide semti. Tarihi İstanbul’un fethine kadar gitmektedir. Fetihten cumhuriyetin kuruluşuna kadar burası av ve dinlenme yeri olarak kullanılmıştır. Cumhuriyetin kuruluşundan günümüze ise yerleşim yeri haline gelmiştir. Gitgide nüfus artmış. Yeni yapılar hızla inşa edilmeye başlanmıştır. Bugün bu yazımızda Beykoz eşya depolama hizmeti hakkında İstanbul depolama şirketi tarafından aldığımız bilgileri sizlere aktaracağız. Çaylar ve kahveler hazırsa başlayalım.

Beykoz eşya depolama hizmetini İstanbul depolama şirketinden almanıza neden olarak şu üçünü 3’ünü sayabiliriz;
Kalite, Güvenilirlik ve Tanınırlık
Beykoz eşya depolama firması olarak 1990 yılından bu yana beykoz ve çevre ilçelerde hizmet sunmaktadır. Hizmetlerinde her daim müşterilerinin memnuniyetini gözeten istanbul depolama, kalitesinden ve güvenilirliğinden asla ve asla taviz vermemektedir.

Beykoz Eşya Depolama Hizmeti

Beykoz ev eşyası depolama hizmeti 30 yılı aşkın süredir sunulmaktadır. Tabi eskiden günümüzdeki kadar yaygın değildi. Şartlar elverdiği sürece İstanbul depolama şirketi müşterilerine en iyi şartlarda depolama imkanı sunmuştur. Günümüzde sunmakta olduğu depolama hizmetinin tartışılır eksik bir yanı bulunmamaktadır. Ekibinden ekipmanına ve hizmet sunduğu depolarına kadar gerçekten muazzam bir hizmet kalitesine sahiptir. Özellikle müşterilerinin güvenini kazanmayı oldukça iyi becermektedir. (Depolar kameralarla 7/24/360 korunuyor ayrıca güvenlik kitleri bulunmaktadır.)

beykoz ev depolama

Beykoz’da ev depolama hizmeti alacaksınız kararınızı bu şirketten yana kullandınız. Bundan sonraki süreçte ise sizleri şu aşamalar beklemektedir;

 • Hızlı bir ekspertiz süreci ile eşyaların tespiti
 • Randevu alımı
 • Beykoz depolama alanının belirlenmesi (eşya miktarına göre)
 • Randevu zamanı eşyaların paketlenmesi ve araca taşınması
 • Eşyaların depolama alanlarına nakli
 • Depolama süresinin ve ücret tahsilinin not edilmesi

Beykoz ev depolama süreci genel olarak bu şekilde ilerlemektedir. Daha farklı ve özel hizmetler için müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Beykoz Ev Depolama Ücretleri

Beykoz depolama fiyatları 90 tl ile 1200 tl arasında değişir. Eşya miktarı baz alınır ve kullanılacak olan depolama alanına göre net bir fiyatlandırma yapılır. Sizler de beykoz depolama hizmeti alacaksanız hemen başvurun ve %10’luk indirimden faydalanma fırsatını yakalayın. Kaliteli ve güvenli depolama hizmetleri için İstanbul depolamayı tercih edin.

kadıköy eşya depolama istanbul depo

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy eşya depolama hizmetleri İstanbul depolama şirketi tarafından sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. İstanbul’un diğer semtlerinde olduğu gibi bu semtte de hem evden eve nakliye hem de eşya depolama hizmetleri yoğunlukla sunulmaktadır. Bu ilçe özellikle yoğun göç alması sebebiyle oldukça hareketlidir. İnsanlar burada sürekli taşımacılık faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Tam bu noktada İstanbul depolama ve Maltepe Evden Eve Nakliyat üzerine düşen görevi fazlasıyla üstlenmektedir. İnsanların bu şirketlere fazlasıyla güvenmelerinin birkaç sebebi bulunmaktadır.

Bu sebeplerden arasında en değerli olanı ise güler yüzlü ve profesyonel bir ekiple hizmet sunuluyor olmasıdır. İnsanlar daha çok beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet almak istiyorlar. İstanbul depolama ve Maltepe Nakliyat ise bu beklentiyi büyük oranda karşılayabilmektedir.

Bu yazıda sizlere asıl vermek istediğimiz bilgi İstanbul depolama şirketinin sunduğu KADIKÖY EŞYA DEPOLAMA hizmetidir. Bu hizmetin bütün detayları sizler için bütün gerçekliğiyle anlatılacaktır. Kadıköy depolama hizmeti Kadıköy’de bulunan insanların fazla veya kullanmadıkları eşyalarını bir depolama işletmesi aracılığıyla saklamasına ya da muhafaza etmesine verilen addır. Bu noktada İstanbul depo sizlere bu süreçte yardımcı olacaktır. Kaliteli ekipmanı ve profesyonel eleman kadrosuyla sizlere mümkün olduğu kadar kaliteli hizmetler sunmaya gayret göstermektedir.

kadıköy ev eşyası depolama

Kadıköy Eşya Depolama Hizmetleri (Süreç ve Fiyatlandırma)

Kadıköy depolama hizmeti ortalama minimum 2, maksimum 10 kişiyle sunulan bir hizmettir. Hizmet paketleme, taşıma ve depolama süreçlerinden oluşmaktadır. Paketleme patpatlar ve streçlerle yapılmaktadır. Büyük eşyalar patpatlarla önce ambalajlanır ve sonra streçlerle sarılır. Kırılacak eşyalar, kitaplar, oyuncaklar, biblolar, kıyafetler karton kolilere konur. Paketlemenin ardından taşıma işlemine geçilir. Eşyalar kamyona taşınarak istiflenir. Son olarak depolama alanına gelen kamyon daha önceden belirlenmiş alana boşalır, eşyalar düzgünce istiflenir. Kadıköy ev eşyası depolama süreci bu şekildedir. Muhakkak ki sormak istedikleriniz veya aklınıza takılanlar olmuştur. Bunun için iletişim hatları vasıtasıyla irtibata geçebilirsiniz.

Kadıköy Eşya Deposu

Kadıköy eşya depoları güvenlik açısından hiçbir eksiği bulunmamakla birlikte ev, ofis ve diğer bütün eşya çeşitlerine uygun biçimde dizayn edilmiştir. Zemin parke ve fayans kaplıdır. Havalandırma boşlukları da mevcuttur. Rutubet ve nem gibi olumsuz durumların oluşabilmesine sebep olan hiçbir etken bulunmamaktadır.

Kadıköy Eşya Depolama Ücretleri

eşya depolama fiyatları ü

100 tl’den başlamaktadır. Eşya miktarına paralel olarak artmaktadır. Aylık olarak tahsil edilir ve dileyen toplu ödeme yaparak indirimlerden faydalanabilir. Sektöre birçok kadıköy eşya depolama firması bulunması sebebiyle çok değişik fiyatlar bulunmaktadır. Burada önemli olan unsur beklentileri karşılayabilecek işletmelerle çalışabilmeyi başarabilmektir. Bu konuda İstanbul depolama oldukça idealdir. Uygun fiyatlarla daha kaliteli hizmetler sunmaktadır.