beykoz depolama

BEYKOZ Eşya Depolama

Beykoz… İstanbul’umuzun nadide semti. Tarihi İstanbul’un fethine kadar gitmektedir. Fetihten cumhuriyetin kuruluşuna kadar burası av ve dinlenme yeri olarak kullanılmıştır. Cumhuriyetin kuruluşundan günümüze ise yerleşim yeri haline gelmiştir. Gitgide nüfus artmış. Yeni yapılar hızla inşa edilmeye başlanmıştır. Bugün bu yazımızda Beykoz eşya depolama hizmeti hakkında İstanbul depolama şirketi tarafından aldığımız bilgileri sizlere aktaracağız. Çaylar ve kahveler hazırsa başlayalım.

Beykoz eşya depolama hizmetini İstanbul depolama şirketinden almanıza neden olarak şu üçünü 3’ünü sayabiliriz;
Kalite, Güvenilirlik ve Tanınırlık
Beykoz eşya depolama firması olarak 1990 yılından bu yana beykoz ve çevre ilçelerde hizmet sunmaktadır. Hizmetlerinde her daim müşterilerinin memnuniyetini gözeten istanbul depolama, kalitesinden ve güvenilirliğinden asla ve asla taviz vermemektedir.

Beykoz Eşya Depolama Hizmeti

Beykoz ev eşyası depolama hizmeti 30 yılı aşkın süredir sunulmaktadır. Tabi eskiden günümüzdeki kadar yaygın değildi. Şartlar elverdiği sürece İstanbul depolama şirketi müşterilerine en iyi şartlarda depolama imkanı sunmuştur. Günümüzde sunmakta olduğu depolama hizmetinin tartışılır eksik bir yanı bulunmamaktadır. Ekibinden ekipmanına ve hizmet sunduğu depolarına kadar gerçekten muazzam bir hizmet kalitesine sahiptir. Özellikle müşterilerinin güvenini kazanmayı oldukça iyi becermektedir. (Depolar kameralarla 7/24/360 korunuyor ayrıca güvenlik kitleri bulunmaktadır.)

beykoz ev depolama

Beykoz’da ev depolama hizmeti alacaksınız kararınızı bu şirketten yana kullandınız. Bundan sonraki süreçte ise sizleri şu aşamalar beklemektedir;

  • Hızlı bir ekspertiz süreci ile eşyaların tespiti
  • Randevu alımı
  • Beykoz depolama alanının belirlenmesi (eşya miktarına göre)
  • Randevu zamanı eşyaların paketlenmesi ve araca taşınması
  • Eşyaların depolama alanlarına nakli
  • Depolama süresinin ve ücret tahsilinin not edilmesi

Beykoz ev depolama süreci genel olarak bu şekilde ilerlemektedir. Daha farklı ve özel hizmetler için müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Beykoz Ev Depolama Ücretleri

Beykoz depolama fiyatları 90 tl ile 1200 tl arasında değişir. Eşya miktarı baz alınır ve kullanılacak olan depolama alanına göre net bir fiyatlandırma yapılır. Sizler de beykoz depolama hizmeti alacaksanız hemen başvurun ve %10’luk indirimden faydalanma fırsatını yakalayın. Kaliteli ve güvenli depolama hizmetleri için İstanbul depolamayı tercih edin.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir