ataşehir depolama

Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir eşya depolama, firmamıza gelen depolama taleplerinden en yoğunudur. Bu ilçede taşımacılık faaliyetleri mütemadiyen sürdürülmektedir. Bunun en temel nedeni içeriye olan göçlerin fazla olmasıdır. Ataşehir ilçe olduktan sonra sürekli nüfusunu arttırmıştır. İlçede kentsel dönüşüm ve belediyecilik faaliyetleri burayı modern bir yer haline getirmiştir. Genel olarak siteleşme hakimdir. Özellikle Barbaros ve Atatürk Mahalleleri bunun göstergesidir. Bu ilçeden firmamıza gelen depolama taleplerinin fazla olması nedeniyle bu yazıyı yazmaya karar verdik. Bu makalemizde sizlere depolama süreci ile alakalı bütün bilgileri vereceğiz.

Ataşehir Eşya Depolama Hizmeti Aşama Aşama

Ataşehir depolama hizmeti almak isteyenlerin en genel nedeni fazla eşyalardan kurtulmak ya da seyahat sebebiyle ev kirası vermek yerine daha makul olan depolama kirasını vermeyi yeğlemeleridir. Biz de depolama hizmetini bu firmayla almak isteyenler için bir rehber hazırladık. Şimdi nasıl bir hizmet alacaksınız hemen anlatalım.

ataşehir eşya depolama koltuk paketleme

Ataşehir ev depolama elemanları sabah saat 8:00’da (genellikle) kapınızı çalar ve evinize girer. Paketleme işlemi hemen başlar. Bütün eşyalar iyice ve dikkatlice sarılır. Ambalajlama hakkında daha detaylı bilgiye anasayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Paketleme sürecinin hemen ardından ise eşyaların araca taşınma işlemi başlar. Eşyalar araca eksiksiz olarak taşındıktan ve istiflendikten sonra depoya doğru yola çıkılır.
Depoya varan kamyon ve çalışanlar yavaş yavaş depolama alanına taşır eşyaları. Eşyalar depolama alanına yerleştirildikten sonra üzeri örtülür. (Streç veya kartonla) Üzerine eşya sahibinin ismi yazılır.

Ataşehir Eşya Deposu

Ataşehir eşya deposu kamerayla günün her anı korunmaktadır. Hem içeride hem de dışarıda bulunan kameralarla depolama merkezi oldukça güvenli durumdadır. Depoların içi parke ve fayanslarla kaplıdır. Ev ve iş yeri eşyaları için ideal olarak dizayn edilmiştir. Depolama alanlarını görmek isteyenler randevu alarak görebilir ve sonra hizmet almaya karar verebilirler.

ataşehir ev eşyası depolama

Ataşehir Ev ve Ofis Depolama Fiyatları

Ataşehir ev eşyası veya ofis eşyası depolama ücretleri 150 tl ile 1200 tl arasında değişmektedir. Depolama ücretleri belirlenirken eşyaların cinsi ve miktarı referans alınır. Bu bilgiler ışığında sitemiz üzerinde bulunan fiyat teklifi formu aracılığıyla teklif alabilirsiniz. Dilerseniz eksper talep ederek daha net fiyat alabilirsiniz.

Bu yazımızı sizlerin bilgilenmesi için hazırladık. Alacağınız hizmet kabaca bu şekildedir. Farklı ataşehir eşya depolama firmaları tarafından farklılık gösterebilir. Hizmet alacağınız firmayı iyi araştırmanızı öneriyor en kaliteli hizmetler almanızı dileyerek hoşça kalın diyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir